USD 41.12 41.60
  • USD 41.12 41.60
  • EUR 41.15 41.60
  • PLN 10.26 10.50

З дітьми в авто поїхав на червоне: відео ДТП за участю Кулеби

24 Листопада 2019 19:10
Уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба потрапив у ДТП під Києвом. Чиновник отримав тяжкі травми. У мережі опублікували відео аварії.

За його словами, аварія сталася вдень, 24 листопада, на Одеській трасі у селищі Чабани.

Як видно з відео спільноти «Киев Оперативный», Кулеба раптово поїхав на червоне світло. На перехресті у його Toyota врізався мікроавтобус Volkswagen. У результаті легковика відкинуло у відбійник.

Двоє водіїв і двоє пасажирів, серед яких дитина, отримали травми.

В авто були двоє синів Миколи Кулеби без автокрісел, він зараз у важкому стані в реанімації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Вася Показати IP 24 Листопада 2019 19:44
В рчередной раз законы для нас смертных а им побарабану на красный и на штрафы за отсутствие детских кресел!
українець Показати IP 24 Листопада 2019 19:52
Порушення, що капець!!! Владці при посадах думають, що вони безсмертні?!
Viking Показати IP 24 Листопада 2019 20:17
Таких безумців тьма, і мало того від таких водятлів страждають їх родичі та інші учасники дорожнього руху. Хвороби розуму протікають найважче і не піддаються ніякому лікуванню, нажаль.
777 Показати IP 24 Листопада 2019 20:31
а что там с водителем и пассажирами буса,или они не люди? однако про них пол слова...
123 Показати IP 24 Листопада 2019 20:31
А ЩО ХІБА СЛУГИ НАРОДУ ПРИ ПРОЇЗДІ НА ЧЕРВОНИЙ СИГНАЛ СВІТЛОФОРА ЩЕ ДО ЦЬОГО ЧАСУ НЕ МАЮТЬ ПЕРЕВАГИ???
321 до 123 Показати IP 24 Листопада 2019 23:16
А їм перевага не потрібна. Після отримання посади вони не ходять, а літають, в небі світлофорів немає. До того ж з цієї причини дану ДТП треба кваліфікувати як авіакатастрофу. Звичайно, всім скорішого видужання. Проте хотілося щоб, принаймні в нашій країні, такі люди як цей "пілот", ніколи не займали подібні посади.
000 Показати IP 24 Листопада 2019 20:56
І це він чужих дітей захищає? В нього немає клепки про своїх дітей подумати.
Нейтрал Показати IP 25 Листопада 2019 05:37
З самого початку відео і розташування машини все і про всіх стає зрозуміло.Одні по лінії другі попереду .такий тяжкий удар...З відео здається що 50км швидкості точно небуло в буса.зреагував би.
svetik Показати IP 25 Листопада 2019 09:13
Будь-які правила написані кров'ю інших людей. Нажаль ми про це згадуємо в останню мить. Або не згадуємо взагалі і вважаємо що безсмертні...... Навіть елітне авто не вбереже.
Дончанин Показати IP 25 Листопада 2019 09:28
Дай бог чтобы дети выжили!
Леоніл Показати IP 25 Листопада 2019 21:50
Звернім увагу на відео, стоят автомобілі на червоний сигнал світлофора ввімкнено додаткову секцію, праворуч і автомобілі почали рух, тільки праворуч, Микола побачивши, що рух почався і спокійно поїхав на перехрестя, але прямо було заборонено, він цього не міг бачити так як переткнув лінію стоп.
Скептик Показати IP 25 Листопада 2019 22:29
И тут же великий "эксперд блюдолиз" тоша херащенко обвинил водителя фольца. Кто бы ему заклеил скотчем его брехливую пасть? Вот такие твари правят бал.
Алекс Показати IP 25 Листопада 2019 22:52
Ехать когда все стоят..нет слов... хотя мог бы и проскочить, если бы дал газ а не поворачивал. Всем добра!
Ірина Показати IP 26 Листопада 2019 09:32
Вся країна має обговорення. Кращі лікарі роботу.
Сирий Показати IP 26 Листопада 2019 16:51
А єслі замість буса йхала би молода сімя і там всі би загінули нетреба нарушати тиж небог