З автостанції у Луцьку скасували автобусні рейси у кількох напрямках
![](/resize/450x179/r/files/news/2021/11-04/325622/8d3d3bc997d32fcd.jpg)
4 листопада з Луцької автостанції № 1 не вийшли в рейс міжобласні автобуси у напрямку міст Вінниця та Івано-Франківськ.
Про це розповів старший диспетчер автостанції Віталій Бондарчук, пише Суспільне.
З різних причин 3 листопада з автостації в Луцьку не виїхало 119 автобусів, а до Луцька не доїхали 28 автобусів. Також 3 листопада, зі слів Віталія Бондарчука, зірвалася частина рейсів на місто Тернопіль: «Було виконано тільки два рейси з восьми. Багато рейсів скорочують: Ужгород їздить до Львова».
«Через посилення карантинних обмежень для пасажирських перевезень за останні два тижні кількість пасажирів на автостанціях у Луцьку зменшилась удвічі», – зазначив старший диспетчер Віталій Бондарчук.
З його слів, найімовірніше це пов’язано з набуттям чинності постанови Кабміну щодо нових правил перевезень на час карантину.
«Сертифікат про вакцинацію перевіряв водій перед посадкою», – розповіла пасажирка автобуса міжобласного сполучення Ковель – Тернопіль Валентина. Жінка говорить: має документ в електронному варіанті.Працівники автостанції в Луцьку не перевіряють у пасажирів наявність паспортів вакцинації. Касирка Тетяна Боярчук каже: це не входить до її обов’язків.
«Робота як була, так і лишається. Я не зобов’язана питати людей про паспорт вакцинації. Їхні довідки. Я просто продаю квиточки», – говорить жінка.Приїхав до Луцька з Рівного Андрій Іллюк. Зі слів чоловіка, про можливу перевірку документів попередив водій автобуса.
«Водій відразу, коли я сідав, попередив, що можуть зупинити та будуть перевіряти. Я сказав, що в мене є. Але багато людей обурювалися і не сідали на маршрут, тому що можна отримати штраф», – розповів пасажир автобуса.
Дотримання правил перевезення пасажирів в умовах карантину перевіряють працівники Держпродспоживслужби, органів місцевого самоврядування, правоохоронці, – розповіла речниця нацполіції Волині Ольга Бузулук.
Станом на 4 листопада правоохоронці склали чотири протоколи за порушення правил перевезення на громадян, які не мали з собою відповідних дозвільних документів. «Перших два дні протоколи складались на перевізників, а потім – на громадян. Ще додалось три протоколи», – каже речниця волинських правоохоронців.
Розмір штрафу для перевізників, додала Ольга Бузулук, становить 34 тисячі гривень, для громадян без відповідних документів – 17 тисяч гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповів старший диспетчер автостанції Віталій Бондарчук, пише Суспільне.
З різних причин 3 листопада з автостації в Луцьку не виїхало 119 автобусів, а до Луцька не доїхали 28 автобусів. Також 3 листопада, зі слів Віталія Бондарчука, зірвалася частина рейсів на місто Тернопіль: «Було виконано тільки два рейси з восьми. Багато рейсів скорочують: Ужгород їздить до Львова».
«Через посилення карантинних обмежень для пасажирських перевезень за останні два тижні кількість пасажирів на автостанціях у Луцьку зменшилась удвічі», – зазначив старший диспетчер Віталій Бондарчук.
З його слів, найімовірніше це пов’язано з набуттям чинності постанови Кабміну щодо нових правил перевезень на час карантину.
«Сертифікат про вакцинацію перевіряв водій перед посадкою», – розповіла пасажирка автобуса міжобласного сполучення Ковель – Тернопіль Валентина. Жінка говорить: має документ в електронному варіанті.Працівники автостанції в Луцьку не перевіряють у пасажирів наявність паспортів вакцинації. Касирка Тетяна Боярчук каже: це не входить до її обов’язків.
«Робота як була, так і лишається. Я не зобов’язана питати людей про паспорт вакцинації. Їхні довідки. Я просто продаю квиточки», – говорить жінка.Приїхав до Луцька з Рівного Андрій Іллюк. Зі слів чоловіка, про можливу перевірку документів попередив водій автобуса.
«Водій відразу, коли я сідав, попередив, що можуть зупинити та будуть перевіряти. Я сказав, що в мене є. Але багато людей обурювалися і не сідали на маршрут, тому що можна отримати штраф», – розповів пасажир автобуса.
Дотримання правил перевезення пасажирів в умовах карантину перевіряють працівники Держпродспоживслужби, органів місцевого самоврядування, правоохоронці, – розповіла речниця нацполіції Волині Ольга Бузулук.
Станом на 4 листопада правоохоронці склали чотири протоколи за порушення правил перевезення на громадян, які не мали з собою відповідних дозвільних документів. «Перших два дні протоколи складались на перевізників, а потім – на громадян. Ще додалось три протоколи», – каже речниця волинських правоохоронців.
Розмір штрафу для перевізників, додала Ольга Бузулук, становить 34 тисячі гривень, для громадян без відповідних документів – 17 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1721848788)
мммм
Показати IP
4 Листопада 2021 20:26
Економіка розвивається , покращення життя в людей на лице.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721848788)
Андрій Миколайович
Показати IP
4 Листопада 2021 22:10
Це не автобуси, це просто знущання з людей. Богдани, Айвани, Еталони не мають права перевозити людей між містами. Нехай депутати і преЗЕденти на них їздять. Людей і так мають за бидло, майте вже совість нарешті
![](/public/images/user_no_foto.png?1721848788)
мешканка Луцька
Показати IP
4 Листопада 2021 22:43
На відео всі пасажири такі чемні, у масках, а насправді виїде маршрутка за межі автостанції, і сидить у масці 1 чи 2-3 людини, і не дай Боже попросити інших ті маски надіти - проклянуть. І ще тільки біля Цуманського поста поліції звучить команда водія: пасажири, маски, зараз будуть перевіряти. Патруль заходить, робить фото чемних пасажирів у масках, і через 3 метри всі включно з водієм ті маски знімають.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721848788)
маша
Показати IP
5 Листопада 2021 03:04
Маска поможе , як мертвому кадило . Через один міліметр проходить мільйон вірусин .Це те саме , що від комарів захищатися футбольною сіткою. Віруси проходять через очі , різні подряпини на шкірі , на грошах їх безліч. Треба імунотерапію проводити , коли хворий , то сиди вдома. Мене лякає більше рівень медицини в країні , що так лікують , що ми одні із перших по смертності в світі. Карантин ще підбавить нам професіоналів в медичній сфері.
Чотири педагогині з Волині стали переможницями Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
Сьогодні 22:11
Сьогодні 22:11
«Вони не знають російської мови, не розуміють один одного», – військовий з Луцька про найманців в армії РФ
Сьогодні 21:53
Сьогодні 21:53
Завтра у Ковелі частина будинків буде без газу
Сьогодні 21:18
Сьогодні 21:18
Помилка у прізвищі: у сільраді на Волині відреагували на скандал із перейменуванням вулиці на честь Ізидори Косач
Сьогодні 20:21
Сьогодні 20:21
Графік вимкнення електроенергії на Волині 25 липня
Сьогодні 20:02
Сьогодні 20:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.