USD 41.25 41.55
  • USD 41.25 41.55
  • EUR 41.40 41.70
  • PLN 10.56 10.67

З 8 січня у супермаркетах заборонять продаж низки товарів. Яких саме

4 Січня 2021 14:35
На період січневого локдауну супермаркетам заборонили продавати побутову хімію, одяг, пресу та інші товари повсякденного вжитку – в Американській торговельній палаті це назвали обмеженням прав споживачів.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Американської торговельної палати в Україні, передає Економічна правда.

Так, уряд запровадить посилений карантин з 8 по 24 січня 2021 року. На цей період забороняється торгівля будь-якими товарами, окрім продуктів харчування, лікарських засобів та виробів медичного призначення, засобів гігієни та зв’язку, а також кормів, ветеринарних препаратів, насіння, засобів захисту рослин.

Інші товари можна буде замовити лише з адресною доставкою.

У Палаті пояснюють, що, таким чином, «навіть в супермаркетах буде заборонено продавати значну частину товарів повсякденного вжитку: побутову хімію та інструменти, одяг, пресу, лампочки, батарейки, дитячі товари для навчання».

Для виконання постанови Кабміну супермаркети будуть змушені або закривати відповідні відділи на території, або забороняти продаж під час розрахунку на касі.

«На думку компаній-членів Палати, таке рішення не лише є прямим обмеженням прав споживачів у придбанні необхідної продукції, але й потенційно призводитиме до виникнення конфліктних ситуацій в магазинах», – коментують вимоги в АТП.

Через те, що споживач має рівний доступ до всіх товарів у торговельному заклад, обмеження продажу у Палаті називають нелогічним та вказують на можливі додаткові збитки від такої норми та невдоволення споживачів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Людина Показати IP 4 Січня 2021 14:48
То є хворі люди!
отож до Людина Показати IP 4 Січня 2021 17:40
не виліковно хворі! але ми самі іх обрали.отож 95 квартал продовжується не тільки на плюсах .але і в житті!
Дятлам до отож Показати IP 6 Січня 2021 10:05
Ви їх обрали, не ми.
Це фейк до Людина Показати IP 5 Січня 2021 21:05
Це фейк
лучанка Показати IP 4 Січня 2021 15:07
Оце справжній де.ілізм. Якщо я вже прийшла в цей магазин, то чому не можу купити побут.хімію? На одній полиці з товарами можна купувати, а на тій, що поряд-ні. Де логіка? Чи це спеціально роблять, щоб купували через інтернет-магазини і оплачували доставку? Лампочку і батарейку через інтернет-геніально! Оце обрали владу.
К.лучанин до лучанка Показати IP 4 Січня 2021 16:21
Читай уважно, це в США. В Україні ще до цього не дішли, але цілком можливо бо в нас зовнішне керування державою. У нас навіть рішення про купівлю вакцини самостійно не приймають. Вас і мене не питають не питають яку вакцину хочемо.
Лучанка до К.лучанин Показати IP 4 Січня 2021 17:56
Це ти уважно читай. У статті є посилання на постанову КМУ (виділене оранжевим кольором), читай і ковтай.
лучанка до Лучанка Показати IP 4 Січня 2021 19:24
Не переймайтеся. "Дурня вчити -тільки портити".(народна мудрість)
лучанка до К.лучанин Показати IP 4 Січня 2021 18:08
Перш ніж клацати по клавіатурі -"читай уважно". Американська торговельна палата має представництво в Україні і пише якраз про Україну. І де ви такі беретеся, "корінні"?
К.лучанин до лучанка Показати IP 4 Січня 2021 19:02
Та про Україну тут не говориться! Дружи з розумом і фільтруй інфу. І де дійсно беруться такі як ЛУЧАНКА. Все на свій розсуд та фентезі. Читай про те що дозволено в Україні в період локдауну з 8 січня по 24 січня. При чому тут Американська торг. палата? Україна ще не штат США! Через декілька днів перевіриш в супермаркетах свою туфту. Отут і зганьбишся, але ж тобі по барабану за свій ганебний пост. Настрочила казна-що та зіскочила на другий сайт , бо ти ж з ботоферми. Головне в тебе нагадити і других ввести в оману легковірних. Все, крапка з тобою! Часу шкода.
скептик Показати IP 4 Січня 2021 15:12
безтолковим шлю**** народу моча знову бє в голову
Лучанка до скептик Показати IP 4 Січня 2021 17:40
Це ти уважно читай. У статті є посилання на постанову КМУ (виділене оранжевим кольором), читай і ковтай.
! Показати IP 4 Січня 2021 15:29
Ну да, нелогічно.
споживач Показати IP 4 Січня 2021 15:34
А у самих обмежувальників мізки є чи після свят ще не провітрили?! А батарейка у ліхтарик або пульт ДК до побутової техніки це не необхідність?! Пля - да коли вони вже розум позичать?! Якщо маркет працює, то все що в ньому повинно продаватись!!! Що за безмізкові такі?!
Нострадамус Показати IP 4 Січня 2021 16:01
Ума палата!....
ВІРУС Показати IP 4 Січня 2021 18:56
ГОЛОВНЕ ЩО БУХЛО МОЖНА КУПИТИ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ.
без паніки Показати IP 4 Січня 2021 19:39
Будь-який супермаркет буде оформляти хімію та інші заборонені товару як покупку через інтернет із розрахунком не на основній касі, ось і все. Не вірите - побачите!
Нострадамус Показати IP 6 Січня 2021 08:04
Гриiндаун. Даун i е даун...