Юні волейболісти з Луцька – одні з найкращих в Україні
![](/resize/450x246/r/files/news/2019/04-19/267057/DSC_1433-716x393.jpg)
Не стояти на місці, працювати над собою, розвиватися, вдосконалюватися – кредо юних волейболістів луцької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1. Наполегливі тренування приносять відповідний результат. Днями спортсмени повернулися зі срібними нагородами з чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу серед юнаків 2005 року народження. Взяти участь у «Дитячій лізі» другий рік поспіль луцька команда мала змогу завдяки фінансовій підтримці Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».
Торік волейболісти вибороли третє місце. Цього року піднялися на сходинку вище, інформує прес-служба Фонду.
«Важко взагалі завоювати медаль, а ще важче втримати цей результат. Лише через працю можна чогось досягнути, – переконаний старший тренер відділення волейболу КДЮСША №1 м. Луцька Ігор Кравчук. – Цей чемпіонат відбувався в 4 тури. Участь у ньому взяли 7 команд. Упродовж всього чемпіонату наша команда йшла другою-третьою. Ми єдині в цьому сезоні кому вдалося перемогти чемпіонів – команду з Первомайська. Але за правилами гри всі очки зводяться. У них був відрив, який забезпечив їм чемпіонство».
Павло Городюк і Тарас Панасович – друзі на волейбольному майданчику та в житті. Цілком імовірно, що хлопці будуть колегами в майбутньому, адже обоє планують стати професійними волейболістами й грати за провідні команди країни, а то й світу.
«Було доволі важко. Ми поступово йшли до цього результату – посилено тренувалися упродовж року, викладалися на повну. Завдяки цьому й перемогли», – ділиться враженнями Павло.
Тарас – капітан команди. Волейболом займається 5 років. Хлопець каже: важливо, щоб на майданчику був присутній командний дух та згуртованість. Хлопці результатом задоволені, але тренувань не припиняють. Адже тепер мають мету – наступного року завоювати на чемпіонаті перше місце.
«Найбільша нагорода для дітей – участь у цих змаганнях. Запорукою нашого успіху є підтримка ФондуІгоря Палиці «Тільки разом». Оскільки поїздка на змагання – це неабиякі затрати. І торік, і цього року ми змогли взяти участь в «Дитячій лізі» завдяки фінансовій підтримці Фонду», – зауважує Ігор Кравчук.
Представник Фонду Дмитро Піддубний зазначив, що юних волейболістів Фонд підтримує четвертий рік. Зокрема, для участі юнацької волейбольної команди в чемпіонаті «Дитяча ліга» сезону 2018-2019 рр. Фонд виділив 40 тис. грн. Крім цього, за свої старання спортсмени отримали сувенірні подарунки від Фону та фірмовий волейбольний м’яч з логотипом Фонду.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Торік волейболісти вибороли третє місце. Цього року піднялися на сходинку вище, інформує прес-служба Фонду.
«Важко взагалі завоювати медаль, а ще важче втримати цей результат. Лише через працю можна чогось досягнути, – переконаний старший тренер відділення волейболу КДЮСША №1 м. Луцька Ігор Кравчук. – Цей чемпіонат відбувався в 4 тури. Участь у ньому взяли 7 команд. Упродовж всього чемпіонату наша команда йшла другою-третьою. Ми єдині в цьому сезоні кому вдалося перемогти чемпіонів – команду з Первомайська. Але за правилами гри всі очки зводяться. У них був відрив, який забезпечив їм чемпіонство».
Павло Городюк і Тарас Панасович – друзі на волейбольному майданчику та в житті. Цілком імовірно, що хлопці будуть колегами в майбутньому, адже обоє планують стати професійними волейболістами й грати за провідні команди країни, а то й світу.
«Було доволі важко. Ми поступово йшли до цього результату – посилено тренувалися упродовж року, викладалися на повну. Завдяки цьому й перемогли», – ділиться враженнями Павло.
Тарас – капітан команди. Волейболом займається 5 років. Хлопець каже: важливо, щоб на майданчику був присутній командний дух та згуртованість. Хлопці результатом задоволені, але тренувань не припиняють. Адже тепер мають мету – наступного року завоювати на чемпіонаті перше місце.
«Найбільша нагорода для дітей – участь у цих змаганнях. Запорукою нашого успіху є підтримка ФондуІгоря Палиці «Тільки разом». Оскільки поїздка на змагання – це неабиякі затрати. І торік, і цього року ми змогли взяти участь в «Дитячій лізі» завдяки фінансовій підтримці Фонду», – зауважує Ігор Кравчук.
Представник Фонду Дмитро Піддубний зазначив, що юних волейболістів Фонд підтримує четвертий рік. Зокрема, для участі юнацької волейбольної команди в чемпіонаті «Дитяча ліга» сезону 2018-2019 рр. Фонд виділив 40 тис. грн. Крім цього, за свої старання спортсмени отримали сувенірні подарунки від Фону та фірмовий волейбольний м’яч з логотипом Фонду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Де на Волині військові можуть безкоштовно полікувати зуби
Сьогодні 06:15
Сьогодні 06:15
До 2050 року більшість міст світу не зможуть приймати літню Олімпіаду через спеку. Дослідження
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
13 серпня: свята, події, факти. День шульги, перше таксі та запатентовано телефон-автомат![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Google остаточно вимикає монетизацію у Росії. Їхні блогери тепер не зможуть заробляти на рекламі
12 Серпня 2024 23:44
12 Серпня 2024 23:44
У психлікарні біля Луцька запланували ремонт за 10 мільйонів![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 23:25
![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 23:25
Працедавці Волині перерахували на соцпотреби 5,9 млрд єдиного внеску
12 Серпня 2024 23:07
12 Серпня 2024 23:07
У волинянина знайшли кілограм наркотиків. За це він може сістри на три роки
12 Серпня 2024 22:59
12 Серпня 2024 22:59
На Запоріжжі будують шість підземних шкіл. Вже восени там будуть навчатися діти
12 Серпня 2024 22:30
12 Серпня 2024 22:30
Речі кам’яної доби, предмети побуту й рушник із Сибіру: чим багатий сільський музей на Волині
12 Серпня 2024 22:11
12 Серпня 2024 22:11
Зупинилося серце військового з Волині Олександра Шевчука
12 Серпня 2024 21:52
12 Серпня 2024 21:52
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.