Яна Беломоіна виборола бронзу на італійській трасі
![](/resize/450x300/r/files/news/2019/04-18/267015/Yana (1)w.jpg)
На другому етапі Міжнародної серії Італії у Наллесі лучанка Яна Беломоіна (команда CSTSanddBefang) виграла бронзу.
Перед змаганнями Яна вважалася одним із фаворитів у категорії OpenWomen.
«Я люблю Наллес і Італію. Організатори добре підготували трасу, а вболівальники дуже люблять нашу дисципліну, тому завжди є шалена підтримка. Наша команда дуже конкурентоспроможна. Ми сюди приїхали за нагородами», – зізналася перед стартом спортсменка.
Швейцарка Зіна Фрей, яка домінувала на чемпіонаті світу U-23 в минулому році, почала лідирувати зі стартового кола. І одразу забезпечила собі великий відрив від голландки Енн Таубер, співкомандниці Беломоїної. Сама ж Яна після складного старту опинилася не у найкращому положені. Та з кожним колом лучанка компенсовувала надолужене.
У підсумку Фрей перша перетнула фінішну лінію (01:19,46), Таубер фінішувала другою (+0,36), а вихованка Волинської обласної школи вищої майстерності Яна Беломоіна зуміла вийти на третє місце (+2,01). Як повідомлялося раніше, велогонщиця із Луцька Яна Беломоіна виборола друге місце в Австрії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Перед змаганнями Яна вважалася одним із фаворитів у категорії OpenWomen.
«Я люблю Наллес і Італію. Організатори добре підготували трасу, а вболівальники дуже люблять нашу дисципліну, тому завжди є шалена підтримка. Наша команда дуже конкурентоспроможна. Ми сюди приїхали за нагородами», – зізналася перед стартом спортсменка.
Швейцарка Зіна Фрей, яка домінувала на чемпіонаті світу U-23 в минулому році, почала лідирувати зі стартового кола. І одразу забезпечила собі великий відрив від голландки Енн Таубер, співкомандниці Беломоїної. Сама ж Яна після складного старту опинилася не у найкращому положені. Та з кожним колом лучанка компенсовувала надолужене.
У підсумку Фрей перша перетнула фінішну лінію (01:19,46), Таубер фінішувала другою (+0,36), а вихованка Волинської обласної школи вищої майстерності Яна Беломоіна зуміла вийти на третє місце (+2,01). Як повідомлялося раніше, велогонщиця із Луцька Яна Беломоіна виборола друге місце в Австрії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Де на Волині військові можуть безкоштовно полікувати зуби
Сьогодні 06:15
Сьогодні 06:15
До 2050 року більшість міст світу не зможуть приймати літню Олімпіаду через спеку. Дослідження
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
13 серпня: свята, події, факти. День шульги, перше таксі та запатентовано телефон-автомат![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Google остаточно вимикає монетизацію у Росії. Їхні блогери тепер не зможуть заробляти на рекламі
12 Серпня 2024 23:44
12 Серпня 2024 23:44
У психлікарні біля Луцька запланували ремонт за 10 мільйонів![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 23:25
![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 23:25
Працедавці Волині перерахували на соцпотреби 5,9 млрд єдиного внеску
12 Серпня 2024 23:07
12 Серпня 2024 23:07
У волинянина знайшли кілограм наркотиків. За це він може сістри на три роки
12 Серпня 2024 22:59
12 Серпня 2024 22:59
На Запоріжжі будують шість підземних шкіл. Вже восени там будуть навчатися діти
12 Серпня 2024 22:30
12 Серпня 2024 22:30
Речі кам’яної доби, предмети побуту й рушник із Сибіру: чим багатий сільський музей на Волині
12 Серпня 2024 22:11
12 Серпня 2024 22:11
Зупинилося серце військового з Волині Олександра Шевчука
12 Серпня 2024 21:52
12 Серпня 2024 21:52
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.