Якщо Путін захворіє, стає реальним силовий варіант на Донбасі: Арестович вигадав новий план війни
![](/resize/450x225/r/files/news/2021/09-17/322751/0bf4b126fb9e19b549a950756466da9a.jpg)
Самоізоляція Володимира Путіна і чутки про те, що він заразився коронавірусом, вже спонукали Олексія Арестовича вигадати новий план війни.
В ефірі 1+1 він заявив, що якщо Путін захворіє, то стає реальним силовий варіант на Донбасі.
«Ми готуємося до різних варіантів. Стратегія – в політико-дипломатичному врегулюванні. Другий варіант – військовий шлях. Наприклад, Путін важко захворів і у нас буде 3-5 днів для вирішення питання», – сказав Арестович.
Варто нагадати, що Арестович не тільки радник глави Офісу президента, але і спікер української делегації в ТКГ, який, по ідеї, повинен домовлятися про мирне врегулювання.Нагадаємо, раніше Арестович заявив, що АТО – це курорт для хлопчиків, типу піонертабору. Куди втікають від дружин і дітей. І де всі люди на передовій щасливі. Після цього голова партії «Національний корпус» Андрій Білецький і Олексій Арестович посварилися в студії політичного ток-шоу: Білецький обурився словами Арестовича й кілька разів назвав його клоуном. «Ми розуміємо, що ваша робота... Ви робите вигляд, що ви експерт, але ми обидва знаємо, що ви клоун», – заявив він.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
В ефірі 1+1 він заявив, що якщо Путін захворіє, то стає реальним силовий варіант на Донбасі.
«Ми готуємося до різних варіантів. Стратегія – в політико-дипломатичному врегулюванні. Другий варіант – військовий шлях. Наприклад, Путін важко захворів і у нас буде 3-5 днів для вирішення питання», – сказав Арестович.
Варто нагадати, що Арестович не тільки радник глави Офісу президента, але і спікер української делегації в ТКГ, який, по ідеї, повинен домовлятися про мирне врегулювання.Нагадаємо, раніше Арестович заявив, що АТО – це курорт для хлопчиків, типу піонертабору. Куди втікають від дружин і дітей. І де всі люди на передовій щасливі. Після цього голова партії «Національний корпус» Андрій Білецький і Олексій Арестович посварилися в студії політичного ток-шоу: Білецький обурився словами Арестовича й кілька разів назвав його клоуном. «Ми розуміємо, що ваша робота... Ви робите вигляд, що ви експерт, але ми обидва знаємо, що ви клоун», – заявив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 9
![](/public/images/user_no_foto.png?1721805716)
скептик
Показати IP
17 Вересня 2021 12:44
та воно дійсно хворе на всю голову. дві ДШБ на київ - і арестовичів повезуть на колиму (у кращому випадку)
![](/public/images/user_no_foto.png?1721805716)
Доктор Моро
Показати IP
17 Вересня 2021 13:11
Купіть йому якусь цяцьку в *Дитячому світі*, і заховайте цього (слів немає, як назвати, щоб не образити), кудись подалі. Хворий чоловік.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721805716)
ботоксШМЯК до Доктор Моро
Показати IP
17 Вересня 2021 16:06
УКРАЇНА-РУСЬ, ОЛІМПІАДА В КАРПАТАХ, ПЕРЕВЕРНУТИ ПРАПОР ДОГОРИ ДРИГОМ, В АТО КУРОРТ ДЛЯ МУЖИКІВ, СИЛОВИЙ ВАРІАНТ ВІД ЛЮСІ ... Чим ще відволікти увагу від повної *опи, яка зараз в Україні ? Тільки такими от арестовичами і іншою зеленню.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721805716)
777
Показати IP
17 Вересня 2021 13:28
Он психически больной.как и вся власть.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721805716)
Клава
Показати IP
17 Вересня 2021 14:11
чому Путін не припинив стріляти на період Олімпіади, як вдовблювали в голову школярам в обожнюваному ним Союзі ?..
![](/public/images/user_no_foto.png?1721805716)
Дідо
Показати IP
17 Вересня 2021 15:22
Мене на військові збори викликали, але я не пішов. Нехай цей дурень замість мене на курорт їде.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721805716)
ботоксШМЯК до Дідо
Показати IP
17 Вересня 2021 16:04
Дідо, не тринди. Сімдесятилітніх ні на які військові збори не викликають.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721805716)
Дідо до ботоксШМЯК
Показати IP
18 Вересня 2021 09:31
Військовозобов'язаний до 65 телепню, тебе теж покличуть. Але про що я, ти ж комісований.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721805716)
ботоксШМЯК до Дідо
Показати IP
18 Вересня 2021 14:22
О! То у нас тут дідо з вищого офіцеського складу (читай телепню ст. 28 ЗУ " Про військовий обов'язок і військову службу")... І такий високоповажний офіцер як дідо проігнорував військові збори ? Ну ти й дідо і шмати кусок.
Основи вибору ідеальної кавоварки для дому
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
У Ковелі з'явиться ветеранський простір
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
В Україні передбачають складнощі в разі перемоги Трампа, але сподіваються на зміну його позиції, – ЗМІ
Сьогодні 09:32
Сьогодні 09:32
Відеокамери зафіксували момент аварії з фурою біля Луцька
Сьогодні 09:16
Сьогодні 09:16
Війна обірвала життя воїна з Горохівщини Ігоря Біди
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
«Люди з інвалідністю – теж люди». Чому військовий з ампутацією виходить на луцькі дороги
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Етноарт хаос на «Фронтері»: у Луцьку виступить гурт NAZVA
Сьогодні 07:42
Сьогодні 07:42
Одна з вулиць Ковеля тимчасово буде без газу
Сьогодні 07:14
Сьогодні 07:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.