Як зробити інгаляцію дитині, коли немає світла: поради МОЗ
![](/resize/450x300/r/files/news/2022/11-28/351239/0e9f110-depositphotos-356427466-l--4-.jpg)
Після масованої ракетної атаки РФ, коли столиця переживала блекаут, у мережі з'явилося фото маленької дівчинки, яку привезли на АЗС в Києві, аби вона могла скористатися життєво потрібним інгалятором.
Такі історії – непоодинокі, тому Міністерство охорони здоров'я надало кілька порад щодо того, як діяти, якщо лікар призначив дитині інгаляції, а електрики вдома немає, пише УП. Життя.
Зокрема, у відомстві закликають дорослих розглянути можливість придбати небулайзер (пристрій для інгаляцій) на батарейках, а також запас батарейок або акумуляторів до нього.
Також можна використовувати допоміжний пристрій для інгаляцій, який не потребує електроенергії. Утім пам'ятайте: перед тим, як купувати спейсер, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем щодо застосування приладу та отримайте чіткі рекомендації щодо дозування ліків.
Читати ще: Не тільки 103: як волиняни можуть додзвонитися у швидку при проблемах зі зв’язком
Про всяк випадок обговоріть та визначте з сімейним чи вузькопрофільним лікарем план дій на випадок, якщо у вас не буде доступу до небулайзера та спейсера, а дитина почуватиметься погано.
Подбайте про перехідник з розетки на usb, а також з прикурювача машини на usb. За його наявності ви зможете принаймні на короткий час увімкнути небулайзер за допомогою павербанка або зробити інгаляцію в авто.
На випадок, якщо у вас розрядиться телефон або мобільний зв'язок буде поганим, перепишіть на аркуш адреси найближчих «Пунктів незламності», щоб знати, де поряд можна зробити інгаляцію в разі відключення світла у вас вдома.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Такі історії – непоодинокі, тому Міністерство охорони здоров'я надало кілька порад щодо того, як діяти, якщо лікар призначив дитині інгаляції, а електрики вдома немає, пише УП. Життя.
Зокрема, у відомстві закликають дорослих розглянути можливість придбати небулайзер (пристрій для інгаляцій) на батарейках, а також запас батарейок або акумуляторів до нього.
Також можна використовувати допоміжний пристрій для інгаляцій, який не потребує електроенергії. Утім пам'ятайте: перед тим, як купувати спейсер, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем щодо застосування приладу та отримайте чіткі рекомендації щодо дозування ліків.
Читати ще: Не тільки 103: як волиняни можуть додзвонитися у швидку при проблемах зі зв’язком
Про всяк випадок обговоріть та визначте з сімейним чи вузькопрофільним лікарем план дій на випадок, якщо у вас не буде доступу до небулайзера та спейсера, а дитина почуватиметься погано.
Подбайте про перехідник з розетки на usb, а також з прикурювача машини на usb. За його наявності ви зможете принаймні на короткий час увімкнути небулайзер за допомогою павербанка або зробити інгаляцію в авто.
На випадок, якщо у вас розрядиться телефон або мобільний зв'язок буде поганим, перепишіть на аркуш адреси найближчих «Пунктів незламності», щоб знати, де поряд можна зробити інгаляцію в разі відключення світла у вас вдома.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Серед травмованих – троє дітей, водійка ВАЗа бореться за життя: деталі смертельної ДТП поблизу Любомля
Сьогодні 19:52
Сьогодні 19:52
Громада на Волині продає млин за 440 тисяч. Фото
Сьогодні 18:56
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:56
Поблизу Луцька не розминулися два Renault
Сьогодні 18:28
Сьогодні 18:28
У Бангладеш під час масштабних протестів загинула сотня людей, по всій країні ввели комендантську годину
Сьогодні 18:00
Сьогодні 18:00
Ситуація на лінії зіткнення – під контролем ЗСУ, – Генштаб
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32
В Україні запрацювала гаряча лінія з питань енергетики
Сьогодні 16:08
Сьогодні 16:08
На Волині – смертельна ДТП: зіштовхнулися Audi та ВАЗ
Сьогодні 15:12
Сьогодні 15:12
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.