USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.30 10.55

Як у Луцьку ловили порушника на мотоциклі: відео погоні

3 Червня 2021 17:41
Вчора, близько 21-ї години, патрульні на вулиці Яровиця у місті Луцьку, виявили порушення ПДР керманичем мотоцикла. Останній не ввімкнув світловий покажчик повороту, повідомили у патрульній поліції Волині.

Патрульні подали сигнал про зупинку, однак керманич проігнорував вимогу та продовжив рух, намагаючись втекти. Під час переслідування, чоловік неодноразово порушував ПДР: виїжджав на зустрічну смугу, здійснював рух тротуаром, чим наражав себе та інших учасників дорожнього руху на небезпеку.

Завдяки злагодженим та професійним діям, поліцейські у дворі на вулиці Ветеранів затримали керманича мотоцикла Suzuki GSX 600. Інспектори з’ясували, що він не мав права керування та документів на транспортний засіб, а державний номерний знак не належав вказаному мотоциклу.

Також вартові порядку виявили, що в мотоциклі пошкоджені номери агрегатів. Для з’ясування всіх обставин, на місце події одразу викликали слідчо-оперативну групу Луцького районного управління поліції.

А на порушника патрульні склали адміністративні матеріали за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування), ч. 2 ст. 122 (Порушення правил користування попереджувальними сигналами) та ст. 122-2 (Невиконання водіями вимог про зупинку) КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Юрій Показати IP 3 Червня 2021 17:59
Повезло йому, в Штатах був би вже застрелений.
Юрію до Юрій Показати IP 4 Червня 2021 15:45
В штатах ніхто і не стріляв би. Перестань дивитися фільми на ніч
Але до Юрію Показати IP 4 Червня 2021 16:30
Максимум електрошок при затриманні, і цей лошок обіс*яний на землі.
Але Показати IP 3 Червня 2021 18:00
Поліція красавели. А то дятли на мотоциклах по місту гасають, як на формулі 1, і на людей їм пх, і на ПДР.
Лучанин Показати IP 3 Червня 2021 18:07
Поліцейські молодці!!! Чітко спрацювали !!! Честь і хвала !!!
Людина Показати IP 3 Червня 2021 19:55
Не має що робити , державний бензин палити, дітвора розважається за наш рахунок
Михайло Показати IP 3 Червня 2021 19:56
Молодці!
волиняка Показати IP 3 Червня 2021 20:43
За місто тре було втікати а там польовими дорогами в ліс.По пр.Волі там ремонт дороги і рух ускладнений-точно не погналися би.І по Дубнівській за місто.А по дубнівській трасі такі ями що в поліцейських одне кермо в руках лишилося б.
Сс Показати IP 3 Червня 2021 21:48
А в цей час чиновники крадуть мільйони і наркомани за кожним кутком..
Джек Показати IP 3 Червня 2021 22:15
Як бути таким дебілом щоб не втекти на спорт мотоциклі від ідіотів на «черевичку»?
Григорій до Джек Показати IP 4 Червня 2021 16:33
Те саме подумав) Поліція узагалі на "овочевих" авто їздять.
Правильно до Джек Показати IP 6 Червня 2021 11:10
Я в часи своєї молодості на "Восході" без проблем уходив від ГАЇ. Лох на судзукі. До речі, при совку було заборонено міліції ганятись за мотоциклістами в населенних пунктах, це могло кінчитись плачевно як для втікача так і для третіх осіб. Хоча можливо і помиляюсь.
Орест Показати IP 3 Червня 2021 22:17
"Лошара"
111 Показати IP 3 Червня 2021 23:38
бачив вчора ту "погоню" можливо не місцевий, втікав відносно на малій швидкості...
Мда Показати IP 4 Червня 2021 17:58
Це просто жесть. Якщо ти вже сів без прав на нерозмитнений мотик на який начіплені ліві номера то треба бути готовим втекти від поліції. І як можна було на маневренному і швидкому двохколісному не втекти від поліцейського рено з двигуном 1.6 , чи який там... Да спустись по івана франка вниз, поверни на шевченка, і на тюлькін флот, там дорога не дуже для мотика що раз плюнути і виїхати можна в зміїнець чи до кінної ферми, а там свисти в полі....
Поліція до Мда Показати IP 4 Червня 2021 21:25
І тебе скоро зловимо. І тебе мордою в землю. І ти обмочися.
Мда до Мда Показати IP 5 Червня 2021 08:24
Ти знаєш, хто в мене мама, що такий крутий?!