USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Як у Луцьку борються з поширенням наркоманії

27 Грудня 2024 23:26
Відбулось чергове засідання координаційної ради з питань протидії поширенню наркоманії та інших негативних проявів серед дітей та молоді, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів у Луцькій міській територіальній громаді. Участь у її роботі взяли заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк, керівники виконавчих органів міської ради, правоохоронці, представники громадських організацій.

Про це повідомляє Луцька міська рада.

На розгляд присутніх департамент молоді та спорту міської ради представив річний звіт, в якому детально проаналізували зроблену роботу, до якої долучились представники інших виконавчих органів міської ради та правоохоронці.
Зазначалось, що впродовж останніх років проблема наркоманії в Україні набуває загрозливого масштабу та стає ще більш серйозною соціальною і національною загрозою. Тому реалізація Програми з протидії поширення наркоманії та інших негативних проявів серед дітей та молоді, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів у Луцькій міській територіальній громаді на 2024–2025 роки зумовлена тим, що Луцька міська територіальна громада стикається з тривожними тенденціями у вживанні психоактивних речовин, особливо молоддю. Це призводить до зростання небезпечних захворювань і соціальних проблем, як-от збільшення злочинності та ДТП.

Читати ще: У Луцькій громаді проаналізували ефективність заходів протидії наркоманії

Програма має на меті нейтралізацію цих загроз через зниження попиту на наркотики, профілактику їхнього вживання, популяризацію здорового способу життя і боротьбу з незаконним обігом наркотиків, зосереджуючись на підвищенні безпеки громади.
Зокрема, впродовж року було здійснено ряд заходів із нейтралізації наркотичної реклами на фасадах будівель, висвітлення тематичних публікації у соціальних мережах та проведено щорічні опитування.

Постійно відбуваються масові заходи з популяризації здорового способи життя серед молоді, спортивні змагання, а також освітні, культурні, творчі, просвітницькі, дозвіллєві та профілактичні заходи.

Також у 20 закладах освіти громади із вересня 2024 року запрацювали офіцери безпеки з метою виявлення негативних ризиків у дитячому середовищі, їх усунення, створення безпечного середовища для дітей, захист їхніх прав та законних інтересів.
Заступник міського голови Ірина Чебелюк подякувала усім, хто долучається до цієї спільної величезної роботи в нашій громаді.

«Важливо, що вам небайдужа доля наших дітей та мешканців громади. У цей непростий час, коли в людей, в тому числі у дітей та підлітків, дуже багато стресів, виникають варіанти пошуку підтримки та розуміння. Дуже важливо, щоб знайшлася правильна людина, яка скерує їх в правильному напрямку. І тоді у них все буде гаразд. Якщо ж все відбувається по-іншому, то маємо негативні наслідки. Тому наша робота - попереджати це. Не сіяти в суспільстві бодай найменший натяк на те, що наша громада може підпасти під такі значні негативні наслідки», - резюмувала вона.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 3
Рагулі Показати IP 28 Грудня 2024 09:06
Алкоголь треба прирівняти до таких важких наркотиків як кокаїн, опіоїди. Подивіться яка статистика по Волині з алко порушеннями.
Алкоголик Показати IP 29 Грудня 2024 12:36
А з корупцією не пробували боротись?
Велике село до Алкоголик Показати IP 4 Січня 2025 22:39
Ніт. Пробували очолити))

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus