USD 41.30 41.60
  • USD 41.30 41.60
  • EUR 41.35 41.60
  • PLN 10.60 10.80

Як покарали військового, який у луцькому парку забив камінням качку

24 Вересня 2021 10:39
Військовослужбовець Ігор Панашій, який у серпні в центральному парку Луцька закидав камінням качку, отримав дисциплінарне стягнення.

Про це повідомила тимчасова виконувачка обов’язків начальника служби зв’язків з громадськістю повітряного командування «Захід» Олександра Качмар, інформує Суспільне.

Олександра Качмар підтвердила, що Ігор Панашій наразі проходить військову службу у військовій частині А 0959 в Луцьку. «Він перейшов саме з комендатури туди нещодавно. Він – прожекторист прожекторного відділення роти зв’язку та радіотехнічного забезпечення батальйону зв’язку та радіотехнічного забезпечення», – зазначила капітан ПвК «Захід».

З її слів, командиру військової частини А 0959, полковнику Віктору Меретіну про вчинок військовослужбовця відомо.

«Щоб такі випадки в подальшому не відбувалися, з ним (з Ігорем Панашієм – ред.) проведена робота і він також отримав дисциплінарне стягнення. Йому оголосили догану. Є службова картка, де це внесено», – розповіла тимчасова виконувачка обов’язків начальника служби зв’язків із громадськістю.

Олександра Качмар зазначила: військовий усвідомив свою помилку та щиро розкаюється. «Хочу сказати, що сам Ігор цей випадок проаналізував, тому він дуже жалкує про це. Подібних ситуацій у нього раніше не було», – додала тимчасова виконувачка обов’язків начальника служби зв’язків з громадськістю ПвК «Захід».

Зі слів представниці військової частини, пояснити мотивів вбивства качки Ігор Панашій не зміг.

Як повідомляли, 26 серпня, гуляючи парком з дружиною, 33-річний військовослужбовець почав кидати каміння в одну з качок, які плавали у парковому каналі. В одну із пташок лучанин поцілив декілька разів, від чого качка загинула. Дії чоловіка зафіксувала камера відеоспостереження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Рауль Показати IP 24 Вересня 2021 10:49
садист, а не солдат.
Правда Показати IP 24 Вересня 2021 11:07
Іді0т!
Анонім Показати IP 24 Вересня 2021 11:08
Просто відмазали. За те що відвізаних собак постріляли - кримінальна справа, за те що беззахисну качку вбив на очах у дітей в громадському місці- покивали пальцем
Пенсіонер Показати IP 24 Вересня 2021 11:11
А відкупити дві качки і випустити замість загиблої -забув,що обіцяв?Пропоную цьому садисту-прожектористу дві качки,по 1000$ за штуку.Нехай купить і випустить.
Народна прокуратура до Пенсіонер Показати IP 24 Вересня 2021 16:35
Не підкажете, де це продаються дикі качки? Чи Ви такий же довбень як і цей вояка?
Пенсіонер до Народна прокуратура Показати IP 24 Вересня 2021 17:20
там же де "народні" прокурори
Пенсіонер Показати IP 24 Вересня 2021 11:13
А відкупити дві качки і випустити замість загиблої -забув,що обіцяв?Пропоную цьому садисту-прожектористу дві качки,по 1000$ за штуку.Нехай купить і випустить.
?! Показати IP 24 Вересня 2021 11:20
Догана ? Ви це поважно ? І справа не в качці...він ,,психоль,,! В наступний раз постріляє трохи...і напевно не в качок !
. Показати IP 24 Вересня 2021 11:41
На аеродромі багато таких наркоманів служить. На високу зарплату збіглися з всієї України.
1 до . Показати IP 24 Вересня 2021 14:03
Чого жовчю давишся? Біжи, получай високу зарплату на аеродромі.
Щойно прочитав Показати IP 24 Вересня 2021 14:34
Новину щойно прочитав, переглянув попередні статті за посиланнями. І у мене виникла підозра, що у коментарях відсутні дописи від "дідо". Може це він "герой" сюжету?
кравчука Показати IP 24 Вересня 2021 14:42
Із за одного нeдоумка нeмає чого всіх військових гнобити, опустили армію нижe плінтуса.Напeвно, сам наркоман, якщо своіх тeліпатично відчуваeш
Андерсон Показати IP 24 Вересня 2021 17:19
Головне, що все місто знає, яке це одоробло кончане. А догано, то таке. В нього камандир просто теж мудак
Точно Показати IP 24 Вересня 2021 18:28
А людину вб'є -неповну посадову відповідність дадуть? Позорисько. Кінчений той *воїн*.1
Цивільний Показати IP 24 Вересня 2021 20:11
Мене інше цікавить: прожектор - це шо дуже складний механізм, що треба цілий прожекторщик, чи це просто військові не складні?!
Чому Показати IP 24 Вересня 2021 20:27
Ви пишете просто військовий а не учасник ато вбив качку