Як подати заявку на обмін лампочок через «Дію»: покрокова інструкція
![](/resize/450x257/r/files/news/2023/01-30/355011/s11.jpg)
Українці можуть безкоштовно обміняти п’ять старих лампочок розжарювання на енергоощадні LED-лампи. Це можна зробити через «Дію», подавши відповідну заявку.
Про це повідомляє РБК-Україна.
Як подати заявку
За інформацією Мінцифри, обміняти лампочки через застосунок держпослуг можна за таким алгоритмом:
авторизуйтеся в «Дії» зручним способом,
натисніть у меню «Послуги» та виберіть послугу «Обмін лампочок»,
після чого укажіть: контактний номер телефону, відділення «Укрпошти», в якому хочете забрати лампочки, тип та кількість світлодіодних ламп, які бажаєте отримати (наприклад: 3 типу Е14, 2 типу Е27),
після підтвердження заяви лампи зберігатимуться у відділенні «Укрпошти» 5 днів.
Якщо «Дії» немає?
У Мінцифри пояснюють, якщо немає можливості замовити обмін через «Дію», можна прийти у відділення «Укрпошти» і там отримати лампочки. Для цього треба з собою взяти паспорт, податковий номер та лампи.
«Перші партії ламп надійдуть до обласних центрів (крім тимчасово окупованих Донецька, Луганська, Сімферополя та міста Севастополя). А також – до Краматорська, Покровська і Кривого Рогу. До кінця лютого LED-лампи мають надійти в інші населені пункти України», – додають в Мінцифри.
Нагадаємо, всього планується провести заміну 50 млн ламп. Це має суттєво скоротити навантаження на енергосистему.
Попередньо на Волині можна буде обмінювати лампи з початку лютого. Наразі обласна військова адміністрація працює над питанням належної утилізації ламп, які отримає «Укрпошта» від жителів Волині.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє РБК-Україна.
Як подати заявку
За інформацією Мінцифри, обміняти лампочки через застосунок держпослуг можна за таким алгоритмом:
авторизуйтеся в «Дії» зручним способом,
натисніть у меню «Послуги» та виберіть послугу «Обмін лампочок»,
після чого укажіть: контактний номер телефону, відділення «Укрпошти», в якому хочете забрати лампочки, тип та кількість світлодіодних ламп, які бажаєте отримати (наприклад: 3 типу Е14, 2 типу Е27),
після підтвердження заяви лампи зберігатимуться у відділенні «Укрпошти» 5 днів.
Якщо «Дії» немає?
У Мінцифри пояснюють, якщо немає можливості замовити обмін через «Дію», можна прийти у відділення «Укрпошти» і там отримати лампочки. Для цього треба з собою взяти паспорт, податковий номер та лампи.
«Перші партії ламп надійдуть до обласних центрів (крім тимчасово окупованих Донецька, Луганська, Сімферополя та міста Севастополя). А також – до Краматорська, Покровська і Кривого Рогу. До кінця лютого LED-лампи мають надійти в інші населені пункти України», – додають в Мінцифри.
Нагадаємо, всього планується провести заміну 50 млн ламп. Це має суттєво скоротити навантаження на енергосистему.
Попередньо на Волині можна буде обмінювати лампи з початку лютого. Наразі обласна військова адміністрація працює над питанням належної утилізації ламп, які отримає «Укрпошта» від жителів Волині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721238036)
Кібернетик
Показати IP
30 Січня 2023 16:38
На айфоні 14 Pro Max 1Tb нема
Графік вимкнення електроенергії на Волині 18 липня
Сьогодні 20:23
Сьогодні 20:23
У «Дії» запустили послугу бронювання працівників
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
На кордоні почали перевіряти військові квитки
Сьогодні 18:30
Сьогодні 18:30
Мобільних операторів зобов’язали збільшити роботу мереж в умовах блекауту із 4 до 10 годин
Сьогодні 18:11
Сьогодні 18:11
Чотирьох волинян повернули з російського полону
Сьогодні 17:51
Сьогодні 17:51
Луцька громада передала допомогу для трьох військових частин
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.