Як на Волині відзначатимуть 150-річчя від дня народження Лесі Українки
![](/resize/450x300/r/files/news/2020/09-10/300012/432w.jpg)
Депутати затвердили Регіональну програму з відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки, яке святкуватимуть наступного року. Бюджет програми становить 26,67 мільйона гривень.
Про це йшлося 10 вересня під час засідання 32-ї сесії Волинської обласної ради.
150-річчя від дня народження Лесі Українки припадає на 25 лютого 2021 року. У рамках підготовки до ювілею заплановано провести низку заходів: відреставрувати пам’ятники, які потребують цього, здійснити реставрацію будиночків поетеси в Колодяжному, приміщення в Луцьку на вулиці Драгоманова, 23.
Читайте також: У Волинському музеї представили унікальні марки до 150-річчя Лесі Українки
Окрім того, передбачені проведення урочистих заходів (конференцій, засідань за круглим столом, семінарів, конкурсів тощо) з нагоди відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки; проведення заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки; організація поїздок офіційних делегацій, пов'язаних із відзначенням 150-річчя від дня народження Лесі Українки; виготовлення поліграфічної продукції, замовлення транспортних послуг, квіткової продукції та інших послуг для забезпечення проведення заходів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося 10 вересня під час засідання 32-ї сесії Волинської обласної ради.
150-річчя від дня народження Лесі Українки припадає на 25 лютого 2021 року. У рамках підготовки до ювілею заплановано провести низку заходів: відреставрувати пам’ятники, які потребують цього, здійснити реставрацію будиночків поетеси в Колодяжному, приміщення в Луцьку на вулиці Драгоманова, 23.
Читайте також: У Волинському музеї представили унікальні марки до 150-річчя Лесі Українки
Окрім того, передбачені проведення урочистих заходів (конференцій, засідань за круглим столом, семінарів, конкурсів тощо) з нагоди відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки; проведення заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки; організація поїздок офіційних делегацій, пов'язаних із відзначенням 150-річчя від дня народження Лесі Українки; виготовлення поліграфічної продукції, замовлення транспортних послуг, квіткової продукції та інших послуг для забезпечення проведення заходів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
У болгарському місті знайшли мертвим громадянина України
Сьогодні 13:56
Сьогодні 13:56
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.