Як луцька кав’ярня популяризує Лесю Українку
![](/resize/450x294/r/files/news/2023/02-21/356362/photo_2023-02-20_16-55-47.jpg)
Невеликий кавовий будиночок із назвою «Кавуся», що розташований на Театральному майдані в Луцьку, вигадав незвичний спосіб популяризації поетеси Лесі Українки. Там розміщують наліпку із зображенням видатної діячки культури на кавових стаканчиках.
Ідея, яка, мабуть, не має аналогів у місті, належить власнику закладу Святославу Степанчуку.
Читати ще: Чи багато ви знаєте про Лесю Українку? Тест
Лучанин розповідає, що ескіз картинки із написом «Lesya's secret» побачив у однієї з артстудій. Після невдалої спроби купити їхнє зображення чоловік попросив знайомого дизайнера створити щось у подібному стилі. Спочатку, за його словами, дизайн із поетесою розмістили на вікні кав’ярні, а згодом – на стаканчиках.«Леся Українка – це символ нашого міста. До того ж, кав'ярня розсташована неподалік пам’ятника поетеси, що також позначилося. Загалом зараз, зокрема й через війну, відродився чудовий тренд зі згадування історичних постатей, їхніх крилатих висловів та внеску в українську культуру. Це варто популяризувати, робити нашим культурним кодом», – зазначив Святослав Степанчук.
Читати ще: У Луцьку віднайшли рецепт десерту Лесі Українки: його можна було спробувати у кав’ярні «Старе місто». ФотоВін додав, що невдовзі заклад запустить новий дизайн стаканчика. Там не буде наліпки, але видатна поетеса нікуди не зникне.
Дмитро КЛИМЧУК
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Ідея, яка, мабуть, не має аналогів у місті, належить власнику закладу Святославу Степанчуку.
Читати ще: Чи багато ви знаєте про Лесю Українку? Тест
Лучанин розповідає, що ескіз картинки із написом «Lesya's secret» побачив у однієї з артстудій. Після невдалої спроби купити їхнє зображення чоловік попросив знайомого дизайнера створити щось у подібному стилі. Спочатку, за його словами, дизайн із поетесою розмістили на вікні кав’ярні, а згодом – на стаканчиках.«Леся Українка – це символ нашого міста. До того ж, кав'ярня розсташована неподалік пам’ятника поетеси, що також позначилося. Загалом зараз, зокрема й через війну, відродився чудовий тренд зі згадування історичних постатей, їхніх крилатих висловів та внеску в українську культуру. Це варто популяризувати, робити нашим культурним кодом», – зазначив Святослав Степанчук.
Читати ще: У Луцьку віднайшли рецепт десерту Лесі Українки: його можна було спробувати у кав’ярні «Старе місто». ФотоВін додав, що невдовзі заклад запустить новий дизайн стаканчика. Там не буде наліпки, але видатна поетеса нікуди не зникне.
Дмитро КЛИМЧУК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721816785)
Земляк
Показати IP
26 Лютого 2023 10:39
Якщо не помиляюсь, кавовий стаканчик одноразовий і після використання викидається. Як на мене, такий спосіб популяризації малодієвий.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721816785)
Янеробот
Показати IP
24 Червня 2023 17:13
Юзати образ Лесі, щоб підняти баблєца на каві, так собі ідея.
На Волині стартував семиденний вишкіл «Військове таборування: впровадження української ідентичності»
Сьогодні 13:25
Сьогодні 13:25
ВР не йде на канікули, депутати працюватимуть над законом про заборону УПЦ МП, – спікер
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
У Луцькій громаді три нежитлові приміщення здали в оренду![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:02
У Волинського прикордонного загону – новий начальник
Сьогодні 11:29
Сьогодні 11:29
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.