Як акторка родом з Володимира стала віце-міс світу
![](/resize/450x347/r/files/news/2022/09-13/346620/6668.jpg)
Польська акторка Аліція Бобровська, народжена у Володимирі-Волинському, стала віце-міс світу у 1958 році. І хоча її зв’язок з Україною обірвався, коли їй виповнилося 9 років і її родина виїхала до Польщі, все ж вона скрізь вказувала як свою малу батьківщину Володимир-Волинський.
Аліція Бобровська народилась в 1936 р. у Володимирі-Волинському, де й жила до переїзду до Польщі в 1945 році. Вона з дитинства мріяла про акторську кар’єру, тож вступила на акторський факультет у Кракові. На цьому етапі в її житті і з’явилися конкурси краси. Спершу її обрали найсивішою студенткою Кракова в 1956 р., згодом вона стала віце-міс Балтійського узбережжя, пише Diaspora.ua.
Через рік на першому повоєнному конкурсі «Міс Полонія», який проходив у Кракові в 1957 р., Аліція здобула перемогу і відтак взяла участь у конкурсі «Міс Всесвіт» в 1958 р. у Каліфорнії (США). Тут вона стала четвертою віце-міс Всесвіту, зачарувавши самого Марлона Брандо, який був членом журі. Імперія косметики Max Factor запропонувала Бобровській стати обличчям бренду на рік. Та 22-річна студентка відмовилася від перспектив в індустрії краси США і натомість закінчила навчання та почала акторську кар’єру.
Кінодебют Аліції відбувся в 1960 р. у фільмі «Сучасна історія». Потім були ролі у стрічках «Подружжя з розуму», «Канікули ката», «Його дві дружини», «Велике кохання Бальзака», «Париж-Варшава без візи», «Сучасна історія». Також вона працювала на телебаченні та в театрах Польщі. Спробувала себе і в ролі дружини та матері.
Але на цьому історія Аліції Бобровської не завершилась. По 20 роках шлюбу на початку 1980-х років вона розлучилася та емігрувала до США. І стала там... медсестрою, пропрацювавши за новим фахом понад 10 років. Вже на пенсії вона захопилася 3D-графікою, яку поєднує з малюванням та різьбленням по дереву.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Аліція Бобровська народилась в 1936 р. у Володимирі-Волинському, де й жила до переїзду до Польщі в 1945 році. Вона з дитинства мріяла про акторську кар’єру, тож вступила на акторський факультет у Кракові. На цьому етапі в її житті і з’явилися конкурси краси. Спершу її обрали найсивішою студенткою Кракова в 1956 р., згодом вона стала віце-міс Балтійського узбережжя, пише Diaspora.ua.
Через рік на першому повоєнному конкурсі «Міс Полонія», який проходив у Кракові в 1957 р., Аліція здобула перемогу і відтак взяла участь у конкурсі «Міс Всесвіт» в 1958 р. у Каліфорнії (США). Тут вона стала четвертою віце-міс Всесвіту, зачарувавши самого Марлона Брандо, який був членом журі. Імперія косметики Max Factor запропонувала Бобровській стати обличчям бренду на рік. Та 22-річна студентка відмовилася від перспектив в індустрії краси США і натомість закінчила навчання та почала акторську кар’єру.
Кінодебют Аліції відбувся в 1960 р. у фільмі «Сучасна історія». Потім були ролі у стрічках «Подружжя з розуму», «Канікули ката», «Його дві дружини», «Велике кохання Бальзака», «Париж-Варшава без візи», «Сучасна історія». Також вона працювала на телебаченні та в театрах Польщі. Спробувала себе і в ролі дружини та матері.
Але на цьому історія Аліції Бобровської не завершилась. По 20 роках шлюбу на початку 1980-х років вона розлучилася та емігрувала до США. І стала там... медсестрою, пропрацювавши за новим фахом понад 10 років. Вже на пенсії вона захопилася 3D-графікою, яку поєднує з малюванням та різьбленням по дереву.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722134119)
Andrij
Показати IP
17 Вересня 2022 09:32
Да, гарна баба була ))))
Біля берегів Швеції знайшли затонулий вітрильник ХІХ століття, а в ньому – 100 пляшок дорогого шампанського
Сьогодні 00:20
Сьогодні 00:20
28 липня: свята, події, факти. День працівників торгівлі в Україні, Волинським Новинам – 16 років
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Луцьку на Яровиці п’яний водій в’їхав у маршрутку: як його покарали![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
На Одещині чоловік потрапив до реанімації через укус павука
27 Липня 2024 23:08
27 Липня 2024 23:08
«Укрпошта» випустила марку на честь Ірини Фаріон
27 Липня 2024 22:40
27 Липня 2024 22:40
У Луцьку – літературно-мистецький фестиваль «Фронтера». День перший: як це було
27 Липня 2024 22:12
27 Липня 2024 22:12
Один у Самарі, два під Москвою: в Росії згоріли три гелікоптери
27 Липня 2024 21:44
27 Липня 2024 21:44
Змінила білий халат на піксель: історія фельдшерки Хуліганки зі сталевої сотки
27 Липня 2024 21:16
27 Липня 2024 21:16
На Харківщині загинув Герой з Камінь-Каширщини Олександр Романович
27 Липня 2024 20:48
27 Липня 2024 20:48
На Світязі втопилася жінка. Оновлено
27 Липня 2024 20:20
27 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.