USD 41.60 41.90
  • USD 41.60 41.90
  • EUR 41.50 42.00
  • PLN 10.50 10.70

«Я такий, яким мене зробило життя»: луцький горе-готельєр Пащенко виправдовується за хамство в «Ревізорі»

21 Лютого 2022 19:52
Власник луцького готелю Patio di Fiori Володимир Пащенко, якого через хамську поведінку на шоу «Ревізори на порозі» розкритикували лучани, не вважає, що зробив щось аморальне. Він переконує, що все, що відбувалось – це шоу від режисерів. Мовляв, по-хамськи спілкуватись та брудно лаятись його ледь не змусили. Проте в ці слова лучани не повірили.

Нагадаємо, Володимир Пащенко, який в різний час позиціонував себе то громадським активістом, то політиком і навіть політологом, то медіаменеджером, а зрештою і «модним» ресторатором, осоромився в шоу «Ревізори на порозі». Через хамство, образи і снобізм він отримав нечувану хвилю критики в соцмережах. Сотні лучан переконують, що Пащенко своєю поведінкою осоромив місто на всю Україну. В соцмережах закликають бойкотувати його заклад, а користувачі залишають десятки гнівних відгуків на сервісі Google.
Після майже тижневого мовчання Пащенко вирішив в студії місцевого телеканалу якось виправдати свої дії. Першою чергою він заявив, що все шоу – постановка. Мовляв, пляму і бруд в його готельний номер пронесли члени знімальної групи, а недопалок, який знайшли під ліжком, – підкинули.

Але, схоже, горе-готельєр у намаганні виправдатись банально забрехався. Адже спочатку він пафосно заявляє, що покинув шоу, бо не хотів брати участь в постановочних діях і нечесному оцінюванні, а потім запевняє, що поводитись по-хамськи та брудно лаятись в кадрі він був змушений, бо йому «так підказував редактор» для підсилення образу. А потім знову заявив: «Я в такому віці, що мені змінюватись вже немає куди. Я такий, яким мене зробило життя».

Попри те, що сотні користувачів в соцмережах заявили, що Пащенко осоромив Луцьк на всю Україну, сам Володимир так не вважає. «Я ж не повісив там російський прапор чи щось таке», – пояснює він.

Проте у відмовки Пащенка лучани не повірили. В коментарях під інтерв’ю з ним вони пишуть, що Пащенко – брехун і хам.
Схоже, справи в Пащенка і його закладу після скандалу і публічної критики дійсно кепські, адже тепер він намагається відбілити репутацію, проте робить тільки гірше. Відео на підтримку готелю записав товариш Пащенка, одіозний організатор сумнівних конкурсів краси Олександр Главацький, у якого в журі часто сидить Пащенко.

«Не повірите, просто, ресторан кафе – «Жирний кіт!» А всіх киць запрошую на чашечку кави до котика!» – дивно висловлюється Главацький, а про готель Пащенка каже, що це «одна з найкращих готелій в Україні».
Проте чи допоможе це скандалісту-хаму Пащенку відбілитись після своєї поведінки? Навряд.

Мар’яна ТАРАСЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Костя Показати IP 21 Лютого 2022 20:11
Раз, не відкривай рота, ти себе ще більше позориш і закопуєш
турист Показати IP 21 Лютого 2022 20:20
Кастрований євнух Главацький (імпотент, без яєць) - це якраз такий як пащенко. Два порвані кирзові чоботи. Лівий і правий. Природа парує.
санітар Показати IP 21 Лютого 2022 20:30
Знаю Пащенка. Більш цинічної, грубої і зухвалої людини я не зустрічав. Соромно, що таких лицемірів і лицедіїв ще допускають до якихось конкурсів! Дивно! Таким людям, як кровожадним собакам, треба одягати дротяний намордник.
Не вірю Показати IP 21 Лютого 2022 20:32
Крокодилячі сльози бика. *Життя його зробило таким....* Ми такі, якими себе самі робимо.
пожежник Показати IP 21 Лютого 2022 20:36
Підпалити нах другий раз, щоб згоріло все до тла...
опа Показати IP 21 Лютого 2022 20:58
Скажи хто твій друг і я скажу хто ти є.
Микола Показати IP 21 Лютого 2022 21:58
Це кончений, як агресор пукін,
Ірина Показати IP 21 Лютого 2022 22:01
Игра была равна - играли два говна! Навіть здивувалася як побачила двох мерзенних суб'єктів поруч, це ж треба так спарувати...друзі по малолітках??!!
Іван Показати IP 21 Лютого 2022 22:15
Хто він такий щоб про нього писати
ABC Показати IP 21 Лютого 2022 22:25
Жирний кіт - то не ресторан. То хтось інший.
Рома Показати IP 21 Лютого 2022 23:01
У 2013 Пащенко постійно набирав дівчат на роботу. Місяць вони працювали, а потім їх виганяли без зарплати. Так, довести нічого неможливо. Тюрма за ним плаче. Готельєр...
Народна прокуратура Показати IP 21 Лютого 2022 23:49
З виправданням у Пащенка той випадок, коли краще мовчати і виглядати дурнем, ніж відкрити рота і розвіяти усі сумніви
Вадим Показати IP 22 Лютого 2022 06:14
Це закінчений гнус я знаю людей які працювали у нього відгуки просто капець
Лучанка Показати IP 22 Лютого 2022 07:01
Як людина показала *своє нутро*, причому назагал!......
Іван Показати IP 22 Лютого 2022 07:37
І в сімї тиран. Там дружина старша на 15 років, То він її вивертає навиворіт. Знущається.
Лучанин Показати IP 22 Лютого 2022 09:47
Біба і Боба - два ДОЛБО..ЙОБА
додік Показати IP 22 Лютого 2022 16:20
Приходив влаштовуватися на роботу в "Патіо ді ZALUпатіо". Мав співбесіду з якоюсь пихатою і неприємною "гламурною" молодою жінкою у всій манері поведінки і розмови видно неприкриту зневагу до людей. - Це якась родичка Пащенка?
Анонім до додік Показати IP 22 Лютого 2022 17:16
Там всі *батуті, валянком з піском по голові прибацані. Такий "підбір кадрів". Мірка по собі, по своїх козло-інтелектуальних можливостях. Тут немає що дивувати. Подивіться на його рило? Так і просить цеглину.
ввв Показати IP 22 Лютого 2022 17:13
Ніхто не поцікавився де цей пацик взяв початковий капітал ? А не завадило б правоохоронцям поцікавитися.
123 до ввв Показати IP 22 Лютого 2022 18:51
Він альфонс. Жінка, що займається брокерством вклалась в його сумнівний бізнес
Lutsk Показати IP 23 Лютого 2022 00:44
Ти Ч*о і т.д і в житті!!! Всі давно про це знають, хто ще не чув в Луцьку про цього Псевдопатріота ?! Повідомимо! Навіть не нявкай! Заробив в країні, сплачуй нормальні зарплати і податки, а ні то НаХ з міста і країни!!! Бидло сидить ближче до ростова
Lutsk Показати IP 23 Лютого 2022 00:48
А ці всі Мудрили заслужені чи популярні, хай ідуть тією ж дорогою, якщо хватає совісті ще шось там відбілювати. Ч*о яке не поважає людей - це Ч*о!!!
Пащенко Показати IP 23 Лютого 2022 14:04
Я іду по росє, бели ногі мочу, я такой как і всє, я **ацца хочу...