«Я просто заступився»: волинянин проламав череп товаришеві
З’ясовування взаємин у волинському селі завершилося проламаним черепом. Інцидент стався пізно ввечері 23 квітня. У скоєному підозрюють жителя села Бодячів Ківерцівської громади Миколу.
Слідчі вважають, що хлопець напідпитку побив знайомого палкою і руками. У потерпілого діагностували відкриту черепно-мозкову травму та перелом кісток черепа. Обвинувачений запевняє: побилися інші хлопці, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
«Сталася така розборка. Просто попросив. Не знаю. Далі вони побилися, а я просто заступився. І все. Я нічого не робив там. Там щось вони не поділили», – наголошує Микола.
Потерпілий нині перебуває на лікарняному за місцем проживання.
Через що виник конфлікт, прокурор не інформує.
Читати ще: Побачив поліцію і почав тікати: лучанина піймали з посилкою з наркотиками
У Ківерцях хлопцеві присудили домашній арешт. Але прокурор і слідча наполягають, аби підозрюваного взяли під варту.
«В обвинуваченого є можливість впливати на свідків і потерпілих у кримінальному провадженні. Оскільки всі свідки, які були присутні під час вчинення кримінального правопорушення, є знайомими пана Ремети. А з одним із них, зокрема з паном Купчином, останній перебуває в родинних відносинах. Тому, на думку сторони обвинувачення, саме наявність таких ризиків зумовлює необхідність застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», – говорить прокурор Дмитро Мороз.
Хлопець працює вантажником. Його роботодавці відгукуються про нього схвально. Обвинувачений раніше не був судимий.
Якщо вину доведуть, Микола ризикує опинитися у в’язниці на термін від п’яти до восьми років. Поки що його залишають під домашнім арештом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Слідчі вважають, що хлопець напідпитку побив знайомого палкою і руками. У потерпілого діагностували відкриту черепно-мозкову травму та перелом кісток черепа. Обвинувачений запевняє: побилися інші хлопці, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
«Сталася така розборка. Просто попросив. Не знаю. Далі вони побилися, а я просто заступився. І все. Я нічого не робив там. Там щось вони не поділили», – наголошує Микола.
Потерпілий нині перебуває на лікарняному за місцем проживання.
Через що виник конфлікт, прокурор не інформує.
Читати ще: Побачив поліцію і почав тікати: лучанина піймали з посилкою з наркотиками
У Ківерцях хлопцеві присудили домашній арешт. Але прокурор і слідча наполягають, аби підозрюваного взяли під варту.
«В обвинуваченого є можливість впливати на свідків і потерпілих у кримінальному провадженні. Оскільки всі свідки, які були присутні під час вчинення кримінального правопорушення, є знайомими пана Ремети. А з одним із них, зокрема з паном Купчином, останній перебуває в родинних відносинах. Тому, на думку сторони обвинувачення, саме наявність таких ризиків зумовлює необхідність застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», – говорить прокурор Дмитро Мороз.
Хлопець працює вантажником. Його роботодавці відгукуються про нього схвально. Обвинувачений раніше не був судимий.
Якщо вину доведуть, Микола ризикує опинитися у в’язниці на термін від п’яти до восьми років. Поки що його залишають під домашнім арештом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
bob
Показати IP
13 Травня 2024 22:31
Підростаючий д...л, який далі когось вб'є. І не важливо чи посадять Миколу.
Луцька громада відправила військовим 80 дронів
Сьогодні 18:09
Сьогодні 18:09
Обійшов периметр та позначив розташовану техніку: як держзрадник Ілля Сметанін здав ФСБ Луцький аеродром для обстрілу
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
У Німеччині в ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.