«Я не померла, але всередині мене щось загинуло», – рятувальниця з Маріуполя, яка втікала від війни на Волинь
![](/resize/450x253/r/files/news/2022/10-18/348799/gdfgdf.png)
Рятувальниця з Донеччини Аліна Захарова через повномасштабну війну з російською федерацією наприкінці березня вимушена була переїхати на Волинь. Раніше вона працювала у Маріуполі, а нині жінка виконує завдання у підрозділі ДСНС, який розташований у Володимирі.
Про це повідомило Головне управління ДСНС України у Волинській області.
«Я переїхала на Волинь через збройну агресію російської федерації. Повномасштабна війна для мене розпочалася 24 лютого о 4 годині ранку. Хоча я знала, що це війна ще з 2014 року. Ці вибухи я чула не вперше. Найстрашнішими для мене були «Гради». З того моменту я більше не була у своєму домі», – говорить старший лейтенант служби цивільного захисту Аліна Захарова.
Вона пригадала, що на початку березня відключили воду, газ та світло, навіть не було зв’язку. З часом рятувальниця змушена була виїжджати з Маріуполя.
«Я потрапила на свою роботу на місце дислокації у Маріуполі. Хлопці виконували завдання за призначенням, ці рятувальники дійсно герої, я ними пишаюся. 10 березня відбувся авіаналіт, під час якого була зруйнована будівля. Я не померла, але всередині мене щось дійсно загинуло. Я повноцінно відчула, що таке війна, на собі. Після обстрілу в нас майже не було їжі, відключили світло. Кожної години обстрілювали. Я навіть не думала, що виживу, що вдасться вибратися. 16 березня росія вигнала нас з будівлі, і ми потрапили на евакуацію. Я зрозуміла, що мені потрібно на українську сторону, і я поїхала до Володимира», – каже Аліна Захарова.Зі слів рятувальниці, на Донеччині у неї був чоловічий колектив, але на Волині фактично нічого не змінилося:«У Донецькій області в мене був чоловічий колектив, я його дуже любила. У нас була взаємоповага, чоловіки нас завжди захищали. В мене була робота, але я знала, що мені допоможуть. Зараз у Володимирі нічого не змінилося. Хлопці, з якими я працюю, допомагають мені, кожен став наставником».
Підполковник служби цивільного захисту Олег Отченаш говорить про свою нову підлеглу лише з позитивної сторони.
«Аліна прибула до нас наприкінці березня, за цей час у нашому підрозділі вона зарекомендувала себе лише позитивно. Вона дисциплінована, в неї стриманий характер. Служба ДСНС – це чоловіча робота. Але у нас гендерна рівність, і в колективі дуже багато жінок», – наголошує підполковник.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомило Головне управління ДСНС України у Волинській області.
«Я переїхала на Волинь через збройну агресію російської федерації. Повномасштабна війна для мене розпочалася 24 лютого о 4 годині ранку. Хоча я знала, що це війна ще з 2014 року. Ці вибухи я чула не вперше. Найстрашнішими для мене були «Гради». З того моменту я більше не була у своєму домі», – говорить старший лейтенант служби цивільного захисту Аліна Захарова.
Вона пригадала, що на початку березня відключили воду, газ та світло, навіть не було зв’язку. З часом рятувальниця змушена була виїжджати з Маріуполя.
«Я потрапила на свою роботу на місце дислокації у Маріуполі. Хлопці виконували завдання за призначенням, ці рятувальники дійсно герої, я ними пишаюся. 10 березня відбувся авіаналіт, під час якого була зруйнована будівля. Я не померла, але всередині мене щось дійсно загинуло. Я повноцінно відчула, що таке війна, на собі. Після обстрілу в нас майже не було їжі, відключили світло. Кожної години обстрілювали. Я навіть не думала, що виживу, що вдасться вибратися. 16 березня росія вигнала нас з будівлі, і ми потрапили на евакуацію. Я зрозуміла, що мені потрібно на українську сторону, і я поїхала до Володимира», – каже Аліна Захарова.Зі слів рятувальниці, на Донеччині у неї був чоловічий колектив, але на Волині фактично нічого не змінилося:«У Донецькій області в мене був чоловічий колектив, я його дуже любила. У нас була взаємоповага, чоловіки нас завжди захищали. В мене була робота, але я знала, що мені допоможуть. Зараз у Володимирі нічого не змінилося. Хлопці, з якими я працюю, допомагають мені, кожен став наставником».
Підполковник служби цивільного захисту Олег Отченаш говорить про свою нову підлеглу лише з позитивної сторони.
«Аліна прибула до нас наприкінці березня, за цей час у нашому підрозділі вона зарекомендувала себе лише позитивно. Вона дисциплінована, в неї стриманий характер. Служба ДСНС – це чоловіча робота. Але у нас гендерна рівність, і в колективі дуже багато жінок», – наголошує підполковник.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
21 липня: свята, події, факти. День металургів і гірників в Україні та Міжнародний день нездорової їжі
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сьома людина на планеті вилікувалася від ВІЛ: що відомо про дивовижний випадок
20 Липня 2024 23:36
20 Липня 2024 23:36
Відбувся штрафом: судили волинянина, який купив посвідчення тракториста![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
На луцьких ринках перевіряють кавуни: чи є в них нітрати
20 Липня 2024 22:40
20 Липня 2024 22:40
Був найкращим чоловіком і татом: у Любешеві попрощалися з Героєм Сергієм Зімичем
20 Липня 2024 22:12
20 Липня 2024 22:12
Відійшов у вічність волинський тренер з вільної боротьби Віктор Сиротинський
20 Липня 2024 21:44
20 Липня 2024 21:44
На Волині завтра застосовуватимуть графіки погодинного вимкнення електрики
20 Липня 2024 21:16
20 Липня 2024 21:16
На Любешівщині попрощалися з Героєм Ярославом Рудніком
20 Липня 2024 20:48
20 Липня 2024 20:48
Біля Луцька горіла суха трава: шукають паліїв
20 Липня 2024 20:20
20 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.