Вже 250 волинян подали анкети до бригади «Лють»
![](/resize/450x236/r/files/news/2023/03-09/357323/ot32bvytmyphtzubum7r.jpg)
На Волині і жінки, і чоловіки активно подають заявки на службу в підрозділі «Лють» та готові виганяти окупантів з нашої землі.
Про це стало відомо під час робочої зустрічі начальника Волинської ОВА Юрія Погуляйка та начальника ГУНП у Волинській області Юрія Крошка.
«Станом на сьогодні зареєстровано понад 250 анкет лише з нашої області в цю бригаду НПУ, також активно долучаються до «Люті» й поліцейські з числа чинних працівників, які значно підсилять цю бригаду. Тож набір до лав «Люті» активно триває», – зазначив очільник області.
Крім того, Юрій Погуляйко та Юрій Крошко оглянули мобільний ситуаційний центр, обладнаний на базі повнопривідного автомобіля Isuzu. Кошти на його придбання були виділені минулого року з обласного бюджету.
Цей ситуаційний центр дає змогу відслідковувати безпекову ситуацію в області на великих відстанях в онлайн-режимі, здійснювати моніторинг та відстеження як фактів порушення законодавства, так і ситуації, пов’язаної з можливими воєнними діями на території області.
Перебуваючи в будь-якій точці Волині, є можливість бачити й аналізувати безпекову ситуацію на значних ділянках області.
Все це допомагає оперативніше отримувати інформацію про події та негайно на них реагувати, приймати в стислі терміни управлінські рішення, і, як наслідок, ефективно застосовувати сили й засоби, що перебувають в розпорядженні ГУНП у Волинській області.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо під час робочої зустрічі начальника Волинської ОВА Юрія Погуляйка та начальника ГУНП у Волинській області Юрія Крошка.
«Станом на сьогодні зареєстровано понад 250 анкет лише з нашої області в цю бригаду НПУ, також активно долучаються до «Люті» й поліцейські з числа чинних працівників, які значно підсилять цю бригаду. Тож набір до лав «Люті» активно триває», – зазначив очільник області.
Крім того, Юрій Погуляйко та Юрій Крошко оглянули мобільний ситуаційний центр, обладнаний на базі повнопривідного автомобіля Isuzu. Кошти на його придбання були виділені минулого року з обласного бюджету.
Цей ситуаційний центр дає змогу відслідковувати безпекову ситуацію в області на великих відстанях в онлайн-режимі, здійснювати моніторинг та відстеження як фактів порушення законодавства, так і ситуації, пов’язаної з можливими воєнними діями на території області.
Перебуваючи в будь-якій точці Волині, є можливість бачити й аналізувати безпекову ситуацію на значних ділянках області.
Все це допомагає оперативніше отримувати інформацію про події та негайно на них реагувати, приймати в стислі терміни управлінські рішення, і, як наслідок, ефективно застосовувати сили й засоби, що перебувають в розпорядженні ГУНП у Волинській області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Війна обірвала життя воїна з Горохівщини Ігоря Біди
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
«Люди з інвалідністю – теж люди». Чому військовий з ампутацією виходить на луцькі дороги
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Етноарт хаос на «Фронтері»: у Луцьку виступить гурт NAZVA
Сьогодні 07:42
Сьогодні 07:42
Одна з вулиць Ковеля тимчасово буде без газу
Сьогодні 07:14
Сьогодні 07:14
Вивчатимуть OSINT та зброю: МОН розробило проєкт програми «Захист України» для старшокласників
Сьогодні 06:46
Сьогодні 06:46
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.