Вперше визначили переможців бюджету участі сільських територій Луцької ТГ
![](/resize/450x300/r/files/news/2021/12-13/328018/nvty65-budeflizxi23yuuyx67fe6vpjwpgn2zc.jpg)
Шість проєктів на суму майже півмільйона гривень визнали переможцями бюджету участі сільських територій Луцької міської територіальної громади у 2021 році.
Про це повідомили у Луцькій міській раді.
Найактивніше голосували за свої проєкти мешканці Прилуцького старостинського округу, тому й не дивно, що у їхній громаді тепер зреалізують три. І всі – у місцевому ліцеї. Тут облаштують спортивно-ігровий простір, закупять мультимедійний комплект та встановлять фільтри для очищення води.
Читати ще: Які проекти стали переможцями бюджету участі Луцької громади
Інші три переможці розмістились у наступному порядку. У смт Рокині встановлять вуличний майданчик, в селі Кульчин організують громадський простір, а в Одерадівському ліцеї № 37 – облаштують хореографічний зал.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у Луцькій міській раді.
Найактивніше голосували за свої проєкти мешканці Прилуцького старостинського округу, тому й не дивно, що у їхній громаді тепер зреалізують три. І всі – у місцевому ліцеї. Тут облаштують спортивно-ігровий простір, закупять мультимедійний комплект та встановлять фільтри для очищення води.
Читати ще: Які проекти стали переможцями бюджету участі Луцької громади
Інші три переможці розмістились у наступному порядку. У смт Рокині встановлять вуличний майданчик, в селі Кульчин організують громадський простір, а в Одерадівському ліцеї № 37 – облаштують хореографічний зал.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
За три місяці на Волині виявили 10 нелегалів
Сьогодні 23:26
Сьогодні 23:26
Витратив на азартні ігри: на Волині учень за місяць виніс із будинку сусідки 3 тисячі доларів![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 22:48
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 22:48
ЗМІ назвали кількість мобілізованих на місяць
Сьогодні 21:53
Сьогодні 21:53
Ще одна парафія у Луцькому районі приєдналась до ПЦУ
Сьогодні 21:15
Сьогодні 21:15
Внаслідок захворювання помер військовий з Волині Іван Котюк
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцьку парочка злодіїв поцупила телефон в школяра
Сьогодні 20:19
Сьогодні 20:19
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.