USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65

Визначили, хто ймовірніше захворіє: вакциновані, чи ті, хто перехворів на коронавірус

31 Жовтня 2021 16:38
Шанси повторно інфікуватися Covid-19 вищі у тих, хто раніше хворів, і противників вакцинації.

Вони хворіють у 5,49 разів частіше, ніж повністю вакциновані, говориться в висновках дослідження Центру з контролю та профілактики захворювань у США (CDC), пише gazeta.ua.

Серед госпіталізацій із захворюванням на Covid-19 серед дорослих у віці старше 18 років, попереднє інфікування або вакцинація яких відбулася на 90-179 днів раніше, скориговані шанси лабораторно підтвердженого Covid-19 серед невакцинованих дорослих із попередньою інфекцією SARS-CoV-2 становили 5,49 рази вище, ніж шанси серед повністю вакцинованих реципієнтів мРНК-вакцини проти Covid-19, які не мали попередньої документованої інфекції.

Науковці рекомендують усім вакцинуватися проти Covid-19 якомога швидше, включаючи невакцинованих осіб, які раніше були інфіковані SARS-CoV-2.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Анонім Показати IP 31 Жовтня 2021 16:51
То напевно тому рівень захворюваності в 70 відсотково вакцинованій Європі зріс за тиждень на 65 процентів.
Анонім до Анонім Показати IP 31 Жовтня 2021 18:27
Ага, по європі скрізь за день приріст 4-6 тисяч (крім Німеччини, там 17 тисяч, а населення 90 млн), а в Україні 27 тисяч..
Коля. до Анонім Показати IP 31 Жовтня 2021 22:31
В Німеччині сьогодні 37 тисяч нових хворих. Кожен день рекорди.
ботоксШМЯК до Коля. Показати IP 1 Листопада 2021 13:18
Ну тоді кажи всю правду. Це цифра виявлених носіїв вірусу шляхом ПЛР тесту. А тяжких і середніх хворих з них одиниці, і ті невакциновані. А У НАС РЕКОРДИ ПО СМЕРТНОСТІ, РЕКОРДИ ПО СМЕРТНОСТІ СЕРЕД МОЛОДИХ, РЕКОРДИ ПО ТЯЖКИХ ХВОРИХ. А все тому, що у нас вакцинованих менше за всіх у Європі, тому й люди мруть як мухи.
Анонім до Анонім Показати IP 31 Жовтня 2021 19:39
Тобі б протверезіти і методичку поміняти.
Анонім до Анонім Показати IP 31 Жовтня 2021 19:40
О!!! Як лаптями засмерділо! Антиваксер з під Ерзані виліз!
Люблю Показати IP 31 Жовтня 2021 16:53
Вколовся і щасливий. Ось воно щастя! Ось воно безсмертя!!
Упс Показати IP 31 Жовтня 2021 17:34
Того шустера 4 рази кололи і він тепер хворий?а колшній американський міністр тричі вколотий і вмер?...шось не так із "цими статистичними даними"!!!
Анонім до Упс Показати IP 31 Жовтня 2021 19:42
Колишній американський міністр, це той що у віці 85 років ??? І це той що з супутніми захворюваннями ??? Може то вже старість дурбелику, чи ти думав що прививка життя до 110 років продовжує? Щось не так в тебе в головешці ватка!!!
Але до Упс Показати IP 31 Жовтня 2021 23:59
«Той Шустер» з легким недомаганням веде ефір онлайн, а не задихається без кисневої маски в лікарні чи загинається на ШВЛі в реанімації.
дідо Показати IP 31 Жовтня 2021 17:59
не хочуть антивакси 5G...
Анонім Показати IP 31 Жовтня 2021 18:31
Вакцина від ковіду панацея від усього для нас,а для виробників вакцини стабільний дохід.Щоб не хворіти щороку потрібно вакцинуватись і вже не потрібно придумувати вакцини проти грипу,пневмонії...,які так старались нав'язати минулі роки,але цього разу їм вдалося з ковід.
дідо до Анонім Показати IP 31 Жовтня 2021 19:13
у африці таких розумних багато ?
Анонім до Анонім Показати IP 31 Жовтня 2021 19:13
розкажіть це людям, рідні яких померли внаслідок короновірусу
??? до Анонім Показати IP 31 Жовтня 2021 19:43
Від грипу і від пневмонії вакцини теж є. І доречі їх також пропонують використовувати. Але у вас інша задача, - сіяти середньовічні забобони.
Коля. до ??? Показати IP 31 Жовтня 2021 22:29
Скіжіть це моїм трьом знайомим, які недавно померли від вакцини.
ботоксШМЯК до Коля. Показати IP 1 Листопада 2021 13:21
О, лапоть відписався. Якщо в тебе знайомі померли від вакцини, то це був резонансний випадок, про який писали газети і в інтернеті. Скинь посилання на такі резонансні статті, БУДЬ ЛАСКА тролику. І не кажи що твоїх знайомих залякали,і вони мовчали, бо так буває тільки в паРаші. У нас люди не мовчать, так що скинь посилання на статті про такі резонансні смерті від вакцини!!!
Аут бам до Коля. Показати IP 1 Листопада 2021 13:22
Так кажи вже всю правду... Що твої знайомі з ростова, що їх вкололи гноївкою під назвою "срутнік м".
Ха ха ха до Анонім Показати IP 31 Жовтня 2021 19:45
А ще всім кажуть руки мити, і *опу витирати. Уяви я наживаються виробники мила і туалетного паперу! Хахаха, ну ви лишньохромосомні і тупі ...
Тіль Показати IP 31 Жовтня 2021 20:39
Тільки на вибори в Харкові нічого не потрібно ні тестів ні сертифікатів - пропав вірус..
Анонім Показати IP 31 Жовтня 2021 20:57
вчора повідомили, що надалі в рай потраплять лише вакциновані.
123ЙО до Анонім Показати IP 31 Жовтня 2021 22:21
Вам на лубянці ще не те повідомлять, а ви барани схаваєте.
Ага ага до Анонім Показати IP 31 Жовтня 2021 22:22
Як казала ботоксна криса, - "ані всє сдохнут, а ми прямо в рай". Ти Ванюшка срутніком вколись, і буде тобі рай.
Саша Показати IP 1 Листопада 2021 14:12
Залежні!!!! Наркоми. Вакцинуйтесь мочою, в штатах пишуть дуже допомагає)))
Ха Показати IP 1 Листопада 2021 22:09
Да стільки ботви набігло за вакцину