Визначено переможців футбольної першості на призи Фонду Ігоря Палиці
![](/resize/450x337/r/files/news/2021/10-25/324976/WhatsApp Image 2021-10-22 at 15.51.12 (2).jpeg)
34 команди з різних шкіл Луцька минулого тижня змагались за першість у Чемпіонаті з міні-футболу на призи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».
Два дні тривали футбольні матчі серед учнів 5-7 класів закладів загальної середньої освіти Луцька, передає телеканал «Аверс».
Сонячна осіння погода посприяла проведенню футбольних ігор на відкритих спортивних майданчиках луцьких шкіл №10, №19 та №22, де команди змагались у трьох групах. Після групових матчів до фіналу вийшли по три команди у кожній групі, які й розіграли призові місця.У третій групі впевнено перемогли юні футболісти школи №12. У боротьбі за друге-третє місця не було все так однозначно, адже на майданчику зустрілися практично рівні суперники з 28-го та 38-го ліцеїв. І в першому таймі жодній команді не вдалось забити гол. І лише друга частина гри стала результативною, яка і визначила кращих. Двічі вдалося відзначитись у воротах суперника команді 28-го ліцею проти одного пропущеного у свої.У другій групі, матчі якої відбувалися на спортивному майданчику 22-го ліцею, перемогу вибороли футболісти 5-ї школи.
Перемогу у першій групі вибороли учні НВК №10, друге місце посіли футболісти 22-го ліцею, а замкнула трійку кращих команда НВК №9.Спортивні нагороди та призи, за які так боролися діти, вручив командам спортивний менеджер Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Дмитро Піддубний.«Отримувати подарунки за досягнення приємно усім. Особливо радіють діти, для яких вони є хорошим стимулом», – резюмував представник Фонду.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Два дні тривали футбольні матчі серед учнів 5-7 класів закладів загальної середньої освіти Луцька, передає телеканал «Аверс».
Сонячна осіння погода посприяла проведенню футбольних ігор на відкритих спортивних майданчиках луцьких шкіл №10, №19 та №22, де команди змагались у трьох групах. Після групових матчів до фіналу вийшли по три команди у кожній групі, які й розіграли призові місця.У третій групі впевнено перемогли юні футболісти школи №12. У боротьбі за друге-третє місця не було все так однозначно, адже на майданчику зустрілися практично рівні суперники з 28-го та 38-го ліцеїв. І в першому таймі жодній команді не вдалось забити гол. І лише друга частина гри стала результативною, яка і визначила кращих. Двічі вдалося відзначитись у воротах суперника команді 28-го ліцею проти одного пропущеного у свої.У другій групі, матчі якої відбувалися на спортивному майданчику 22-го ліцею, перемогу вибороли футболісти 5-ї школи.
Перемогу у першій групі вибороли учні НВК №10, друге місце посіли футболісти 22-го ліцею, а замкнула трійку кращих команда НВК №9.Спортивні нагороди та призи, за які так боролися діти, вручив командам спортивний менеджер Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Дмитро Піддубний.«Отримувати подарунки за досягнення приємно усім. Особливо радіють діти, для яких вони є хорошим стимулом», – резюмував представник Фонду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
25 липня: свята, події, факти. Міжнародний день червоних туфель та Міжнародний день здоров’я, щастя і гіпнозу
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Через екстремальну спеку в Греції – спалах коронавірусу. Є смертельні випадки
24 Липня 2024 23:41
24 Липня 2024 23:41
Пішохід раптово вискочив на дорогу: за смертельну ДТП судили 28-річного волинянина
24 Липня 2024 23:22
24 Липня 2024 23:22
В одному з підрозділів на Харківщині сталася стрілянина: є загиблі та поранені
24 Липня 2024 23:04
24 Липня 2024 23:04
Лучанин став першим українським футболістом, який забив на Олімпійських іграх
24 Липня 2024 22:45
![](/public/images/logo.png)
24 Липня 2024 22:45
Українці матимуть мобільний зв’язок та інтернет під час відключень світла
24 Липня 2024 22:30
24 Липня 2024 22:30
Чотири педагогині з Волині стали переможницями Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
24 Липня 2024 22:11
24 Липня 2024 22:11
«Вони не знають російської мови, не розуміють один одного», – військовий з Луцька про найманців в армії РФ
24 Липня 2024 21:53
24 Липня 2024 21:53
Гонконг перетворився на ключового пособника Росії в обході санкцій
24 Липня 2024 21:35
24 Липня 2024 21:35
Завтра у Ковелі частина будинків буде без газу
24 Липня 2024 21:18
24 Липня 2024 21:18
Правила видавання повісток по-новому: кого першим викличуть до ТЦК
24 Липня 2024 20:59
24 Липня 2024 20:59
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.