Вишиванки немовлятам і патріотичний флешмоб від волинського медоб’єднання захисту материнства і дитинства. Фото
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/08-23/367116/3w.jpg)
Із нагоди Дня Державного прапора України та свята Незалежності працівники Волинського обласного територіального медичного об’єднання захисту материнства і дитинства влаштували патріотичний флешмоб. Медики утворили слово «Україна» та під звуки Державного Гімну підняли до неба синьо-жовтий стяг.
Також усім новонародженим у ці дні в перинатальному центрі дарують вишиванки та «Книги гідності» з їхніми першими в житті світлинами.
Генеральна директорка медичного об’єднання захисту материнства і дитинства Ірина Горавська розповіла, що слово «Україна» утворили 108 працівників закладу охорони здоров’я, а загалом до дійства долучилися майже пів тисячі медиків.«Ми порадилися і вирішили, що як медичні працівники з нагоди двох таких важливих дат обов’язково маємо заявити про те, що ми – українці, що ми – нація, що наша країна – Україна. Визначилися, що хочемо зробити акцент саме на прапорі. Тому виникла ідея утворити слово «Україна» з використанням жовтого і блакитного кольорів. У цих кольорах – наша сила і наше майбутнє. Кожен медичний працівник одягнув білу форму й узяв із собою прапорець», – сказала Ірина Горавська.
Як додала, медоб’єднання захисту материнства і дитинства – потужний і певною мірою символічний заклад, адже саме тут народжуються маленькі українці, які творитимуть історію нашої країни в майбутньому.Читати ще: У волинському перинатальному центрі народилося майже 800 недоношених дітей. Як вони зростають?
Своєю чергою, перші «Книги гідності» немовлятам у перинатальному центрі подарували цьогоріч до Дня матері. Традицію вручати новонародженим фотоальбоми з їхніми першими знімками приурочують до міжнародних і державних свят.
На світлинах немовлята позують у вишиванках. Святкові сорочечки маленькі українці також отримують у подарунок від медичного закладу.Читати ще: 34-річна волинянка, якій ставили діагноз безпліддя, народила одинадцяту дитину: «Сім’я – це найбільше щастя»
«Це їхня перша в житті вишиванка і перша сторінка в їхній «Книзі гідності». Потім цю книгу доповнять фотографії з хрещення, з дитячого садка, зі свята першокласників та з інших пам’ятних подій у житті кожного українця та кожної українки», – наголосила Ірина Горавська.
Загалом із початку року в обласному перинатальному центрі народилося 1920 дітей, із яких 220 немовлят – у серпні.
Ольга ШЕРШЕНЬ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Також усім новонародженим у ці дні в перинатальному центрі дарують вишиванки та «Книги гідності» з їхніми першими в житті світлинами.
Генеральна директорка медичного об’єднання захисту материнства і дитинства Ірина Горавська розповіла, що слово «Україна» утворили 108 працівників закладу охорони здоров’я, а загалом до дійства долучилися майже пів тисячі медиків.«Ми порадилися і вирішили, що як медичні працівники з нагоди двох таких важливих дат обов’язково маємо заявити про те, що ми – українці, що ми – нація, що наша країна – Україна. Визначилися, що хочемо зробити акцент саме на прапорі. Тому виникла ідея утворити слово «Україна» з використанням жовтого і блакитного кольорів. У цих кольорах – наша сила і наше майбутнє. Кожен медичний працівник одягнув білу форму й узяв із собою прапорець», – сказала Ірина Горавська.
Як додала, медоб’єднання захисту материнства і дитинства – потужний і певною мірою символічний заклад, адже саме тут народжуються маленькі українці, які творитимуть історію нашої країни в майбутньому.Читати ще: У волинському перинатальному центрі народилося майже 800 недоношених дітей. Як вони зростають?
Своєю чергою, перші «Книги гідності» немовлятам у перинатальному центрі подарували цьогоріч до Дня матері. Традицію вручати новонародженим фотоальбоми з їхніми першими знімками приурочують до міжнародних і державних свят.
На світлинах немовлята позують у вишиванках. Святкові сорочечки маленькі українці також отримують у подарунок від медичного закладу.Читати ще: 34-річна волинянка, якій ставили діагноз безпліддя, народила одинадцяту дитину: «Сім’я – це найбільше щастя»
«Це їхня перша в житті вишиванка і перша сторінка в їхній «Книзі гідності». Потім цю книгу доповнять фотографії з хрещення, з дитячого садка, зі свята першокласників та з інших пам’ятних подій у житті кожного українця та кожної українки», – наголосила Ірина Горавська.
Загалом із початку року в обласному перинатальному центрі народилося 1920 дітей, із яких 220 немовлят – у серпні.
Ольга ШЕРШЕНЬ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721197751)
Анонім
Показати IP
23 Серпня 2023 15:35
Які гарні 8)
Їх би в декрети повідправляти
Поблизу Луцька трапилася ДТП, є постраждалі
Сьогодні 09:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:16
На війні загинув військовий з Волині Ярослав Руднік
Сьогодні 08:59
Сьогодні 08:59
На Камінь-Каширщині блискавка влучила в господарську будівлю
Сьогодні 08:42
Сьогодні 08:42
«Вмотивовані молоді бійці – це наш шлях до перемоги»: розмова з мінометником під час ротації на Волині
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.