Вирощену на Волині сотню фазанів випустили в дику природу
![](/resize/450x252/r/files/news/2022/10-13/348487/98098496b160644d.jpg)
На Волині на території мисливських угідь у дику природу 12 жовтня випустили 100 фазанів, вирощених у трьох фазанаріях Ново-Зборишівського лісництва. У Луцькому районі майже не залишилось цих птахів.
Про це розповів Суспільному головний лісничий Володимир-Волинського лісомисливського господарства Микола Іваницький.
З його слів, цьогоріч уже випускали більш як 500 птахів у мисливські угіддя, тож популяцію фазанів сподіваються відновити.
«Наближене до лісового середовище, є й лісові, і польові угіддя, тобто комбінований тип мисливських угідь. Фазан, випущений сьогодні, буде нормально почуватися, тут є кормова база і місце, де він може оселитися й розмножуватися», – каже лісничий.
Птахів вирощують в інкубаторах, а коли трохи підростають, то переселяють у вольєри. Нині тут – понад півтори тисячі фазанів, зазначив мисливствознавець ДП «Горохівське ЛМГ» Григорій Биховець. У віці від чотирьох до шести місяців птахів випускають у дику природу.Читати ще: У лісництві на Волині випустили на волю 25 оленів та 200 фазанів
«Цей весь фазан, за винятком маточного поголів’я, має бути випущений в угіддя. Третій рік займаємося, але досвід вже є і справа просувається. Годуємо, робимо самі комбікорм, потім на зернові переводимо», – каже працівник господарства.«За два роки на Волині випустили у природу приблизно 10 тисяч фазанів, цієї осені планують випустити ще п'ять тисяч, – розповідає мисливствознавець обласного управління лісового та мисливського господарства Віталій Каращук. – Працюємо над тим, щоб стовідсотково забезпечити потреби мисливських угідь області для наповнення фазаном. Фазанарій могтиме працювати на продаж на інші області, а нам за кілька років можна вийти на природне відновлення фазана у Волинській області».Фазани у дикій природі на Волині вже приживаються і дають потомство. Полювати на них зараз не можна, зазначив Віталій Каращук і додав, що це дозволять після того, коли чисельність птахів буде достатньою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповів Суспільному головний лісничий Володимир-Волинського лісомисливського господарства Микола Іваницький.
З його слів, цьогоріч уже випускали більш як 500 птахів у мисливські угіддя, тож популяцію фазанів сподіваються відновити.
«Наближене до лісового середовище, є й лісові, і польові угіддя, тобто комбінований тип мисливських угідь. Фазан, випущений сьогодні, буде нормально почуватися, тут є кормова база і місце, де він може оселитися й розмножуватися», – каже лісничий.
Птахів вирощують в інкубаторах, а коли трохи підростають, то переселяють у вольєри. Нині тут – понад півтори тисячі фазанів, зазначив мисливствознавець ДП «Горохівське ЛМГ» Григорій Биховець. У віці від чотирьох до шести місяців птахів випускають у дику природу.Читати ще: У лісництві на Волині випустили на волю 25 оленів та 200 фазанів
«Цей весь фазан, за винятком маточного поголів’я, має бути випущений в угіддя. Третій рік займаємося, але досвід вже є і справа просувається. Годуємо, робимо самі комбікорм, потім на зернові переводимо», – каже працівник господарства.«За два роки на Волині випустили у природу приблизно 10 тисяч фазанів, цієї осені планують випустити ще п'ять тисяч, – розповідає мисливствознавець обласного управління лісового та мисливського господарства Віталій Каращук. – Працюємо над тим, щоб стовідсотково забезпечити потреби мисливських угідь області для наповнення фазаном. Фазанарій могтиме працювати на продаж на інші області, а нам за кілька років можна вийти на природне відновлення фазана у Волинській області».Фазани у дикій природі на Волині вже приживаються і дають потомство. Полювати на них зараз не можна, зазначив Віталій Каращук і додав, що це дозволять після того, коли чисельність птахів буде достатньою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
21 липня: свята, події, факти. День металургів і гірників в Україні та Міжнародний день нездорової їжі
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сьома людина на планеті вилікувалася від ВІЛ: що відомо про дивовижний випадок
20 Липня 2024 23:36
20 Липня 2024 23:36
Відбувся штрафом: судили волинянина, який купив посвідчення тракториста![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
На луцьких ринках перевіряють кавуни: чи є в них нітрати
20 Липня 2024 22:40
20 Липня 2024 22:40
Був найкращим чоловіком і татом: у Любешеві попрощалися з Героєм Сергієм Зімичем
20 Липня 2024 22:12
20 Липня 2024 22:12
Відійшов у вічність волинський тренер з вільної боротьби Віктор Сиротинський
20 Липня 2024 21:44
20 Липня 2024 21:44
На Волині завтра застосовуватимуть графіки погодинного вимкнення електрики
20 Липня 2024 21:16
20 Липня 2024 21:16
На Любешівщині попрощалися з Героєм Ярославом Рудніком
20 Липня 2024 20:48
20 Липня 2024 20:48
Біля Луцька горіла суха трава: шукають паліїв
20 Липня 2024 20:20
20 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.