USD 41.15 41.55
  • USD 41.15 41.55
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.35 10.50

Викрили лучанку, яка торгувала сурогатом у своїй квартирі. Фото

14 Грудня 2020 12:25
У Луцьку під час чергового рейду муніципал виявив жінку, яка приторговує сурогатом із своєї квартири на проспекті Соборності.

Про це департамент муніципальної варти інформує у фейсбуці.

На громадянку склали протокол про адмінправопорушення, яка передбачена відповідальність у вигляді штрафу від 3400 до 10200 гривень.

Матеріали адмінсправи скерують до суду, який визначить розмір штрафу.

Інспектора департаменту муніципальної варти і надалі будуть проводити рейди щодо виявлення «точок» продажу сурогату на території міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Психопланетарій, Лип Показати IP 14 Грудня 2020 12:32
Саме головне, що ця розповсюджувачка сурогату та отрути для людей, встигла перед поліціянтами одягти на свою лису голову - перуку. Ця змія своїх чоловіків поховала від алкоголізму, тепер споює інших. Тут доречно написати фразеологізм: "у мене корова здохла - нехай в сусіда хата згорить. Наш український менталітет і таке дике виховання.
блогериня до Психопланетарій, Лип Показати IP 14 Грудня 2020 13:35
знайома ваша? по чому фляшку продає?
111 до Психопланетарій, Лип Показати IP 14 Грудня 2020 14:04
До чого тут менталітет, коли тупо жажда наживи!? Що у вас в голові робиться, ви в лікаря були ? Не затягуйте з цим.
Психоаналітику липин Показати IP 14 Грудня 2020 13:12
Кожний виживає як може, алкашів ніхто незаставляє йди туди на точку. Це держава нас споює.
Лучанка Показати IP 14 Грудня 2020 13:18
Вистава хороша. Я таких торгашів ще зо 5 знаю, але кому до них є діло. Прийдуть міліціянти або від них відкупляться або штрафу 4000 заплатить і за наступний місяць відробить далі своїм сурогатом.
охочий Показати IP 14 Грудня 2020 13:33
знайома? по чому фляшку продає?
Олександр Показати IP 14 Грудня 2020 14:23
А ЩО В ЛУЦЬКУ.ХАЙ ПОЇДУТЬ ПО НАВКОЛИШНІХ СЕЛАХ.ЦЕРЕЗ ХАТУ "ТОЧКА".БАР НА БАРІ.ЦЕ ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА ПО ЗНИЩЕННЮ НАСЕЛЕННЯ.
Иван Показати IP 14 Грудня 2020 14:32
А что? муниципалов можно пускать на порог квартиры?
Психопланетарій, Лип Показати IP 14 Грудня 2020 14:47
Тобі 111 клоун, люди кажуть, що це державна програма щодо знищення населення називається - сучасний демографічний перехід, швидке зниження народжуваності і підвищення рівня смертності.