Затримали банду, яка впроводовж 2 років крала ікони з церков
![](/resize/450x257/r/files/news/2020/05-02/291505/630_360_1588435467-145.jpeg)
Тернопільські правоохоронці викрили міжрегіональну групу осіб, яка впродовж 2018-2020 років здійснила крадіжки ікон із церков у різних областях України.
Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора.
«Під процесуальним керівництвом прокуратури Тернопільської області, слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області ДСР Нацполіції, викрито міжрегіональну групу осіб, яка впродовж 2018-2020 років здійснила низку крадіжок ікон із церков у різних областях України, поєднаних з таємним проникненням до цих приміщень. За даними слідства, остання крадіжка відбулась 30 квітня 2020 року з храму, розташованого в с. Михайлівка Шаргородського району Вінницької області. Було викрадено три ікони 1860 року, які в подальшому вилучені», - йдеться у повідомленні.Зазначається, що завдяки злагодженим діям понад 70 правоохоронців, на території міст Одеси, Києва та Хмельницького проведено понад 13 санкціонованих обшуків. За їх результатами виявлено та вилучено велику кількість ікон, знаряддя вчинення злочинів, грошові кошти, автомобілі тощо.
За інформацією пресслужби Офісу генпрокурора, наразі затримано організатора та двох виконавців злочинів. Їм повідомлено про підозру у крадіжках, поєднаних з проникненням у приміщення, вчинених у великих розмірах (ч. ч. 3, 4 ст. 185 КК України). Наразі вирішується питання про обрання відносно них запобіжного заходу та накладення арешту на майно.
Також на причетність до вчинення цих злочинів перевіряють інших осіб.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора.
«Під процесуальним керівництвом прокуратури Тернопільської області, слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області ДСР Нацполіції, викрито міжрегіональну групу осіб, яка впродовж 2018-2020 років здійснила низку крадіжок ікон із церков у різних областях України, поєднаних з таємним проникненням до цих приміщень. За даними слідства, остання крадіжка відбулась 30 квітня 2020 року з храму, розташованого в с. Михайлівка Шаргородського району Вінницької області. Було викрадено три ікони 1860 року, які в подальшому вилучені», - йдеться у повідомленні.Зазначається, що завдяки злагодженим діям понад 70 правоохоронців, на території міст Одеси, Києва та Хмельницького проведено понад 13 санкціонованих обшуків. За їх результатами виявлено та вилучено велику кількість ікон, знаряддя вчинення злочинів, грошові кошти, автомобілі тощо.
За інформацією пресслужби Офісу генпрокурора, наразі затримано організатора та двох виконавців злочинів. Їм повідомлено про підозру у крадіжках, поєднаних з проникненням у приміщення, вчинених у великих розмірах (ч. ч. 3, 4 ст. 185 КК України). Наразі вирішується питання про обрання відносно них запобіжного заходу та накладення арешту на майно.
Також на причетність до вчинення цих злочинів перевіряють інших осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723073269)
Всезнайко
Показати IP
2 Травня 2020 22:48
Щоб вкрасти 1860 ікон, то треба красти по одній іконі в день довше як 5 років.
Чому одних людей комарі кусають постійно, а інших – ні?
Сьогодні 00:11
Сьогодні 00:11
8 серпня: свята, події, факти. День військ зв’язку в Україні та Міжнародний день кота![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Рекордна хвиля тепла в Антарктиді: температура піднялася на 30 градусів вище за норму
7 Серпня 2024 23:36
7 Серпня 2024 23:36
У луцькому дитсадку замінять старі вікна![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 23:27
![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 23:27
Громади Волині залучили майже 5 мільярдів гривень податків
7 Серпня 2024 23:09
7 Серпня 2024 23:09
У Луцьку судять уродженця Азербайджану за крадіжки в «Єві» та «Аврорі»
7 Серпня 2024 22:51
![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 22:51
Померла зірка фільму «Чорна пантера»
7 Серпня 2024 22:32
7 Серпня 2024 22:32
Арештовану деревину волинського лісництва продають за 20 мільйонів
7 Серпня 2024 22:14
![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 22:14
Волинянка Марія Повх кваліфікувалася у півфінал третьої поспіль Олімпіади з веслування на байдарці
7 Серпня 2024 21:55
7 Серпня 2024 21:55
«Лабораторний експеримент»: в ОП вперше прокоментували події в Курській області
7 Серпня 2024 21:36
7 Серпня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.