USD 40.90 41.30
  • USD 40.90 41.30
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.40 10.55

«Георгіївська стрічка заборонена», - поліція Волині

26 Квітня 2018 10:46
Під час святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на Волині контролюватимуть використання георгіївських стрічок, які заборонені українським законодавством.

Про це йшлося 26 квітня під час брифінгу щодо забезпечення публічної безпеки та правопорядку, недопущення пожеж в екосистемах і надзвичайних ситуацій під час травневих свят.

Як повідомив начальник управління превентивної діяльності ГУНП у Волинській області Володимир Солоненко, згідно чинного законодавства, в Україні заборонено виготовляти та розповсюджувати георгіївські стрічки, відповідальність за це передбачена статтею 173-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, зокрема розміри штрафу сягають від 850 до 5100 гривень.
У разі виявлення таких фактів поліцією будуть вживатися заходи по документуванню правопорушників і направлення адміністративних матеріалів на розгляд суду.

Окрім того, згідно статті 436-1 ККУ передбачена відповідальність за виготовлення та поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганду комуністичного та нацистського тоталітарного режимів. Такі діяння караються обмеженням волі на строк до 5 років або позбавлення волі на цей же строк. Якщо такі дії вчиняються особою, яка є представником влади, то її покарають на строк від 5 до 10 років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
лучанин Показати IP 26 Квітня 2018 11:06
"У разі виявлення таких фактів поліцією будуть вживатися заходи по документуванню правопорушників і направлення адміністративних матеріалів на розгляд суду." Тобто якщо прийде ветеран із нагородою на якій є георгіївська стрічка, то отримає штраф?...
17 до лучанин Показати IP 26 Квітня 2018 12:50
Ветеран якої війни прийде з нагородою, на якій є георгіївська стрічка?
Лучанин до 17 Показати IP 26 Квітня 2018 14:16
1. Війни 1941-45 рр. 2. їх ще може кілька осіб знайдеться. 3. Зверніть увагу на нагороди - елементом багатьох з них є георгіївська стрічка.
лучанин Показати IP 26 Квітня 2018 11:13
То ще видайте закон, який стверджує, що перемогу здобували під синьо-жовтими та малиново-чорними прапорами за безпосереднього керівництва С. Бандери і оце вже буде крапка у "відновленні" історичної "правди"...
17 до лучанин Показати IP 26 Квітня 2018 12:52
Нову дорогу знаєш?
123 Показати IP 26 Квітня 2018 11:21
А за свастику доплачивать будут?
Иван до 123 Показати IP 26 Квітня 2018 12:46
Будут! - по хребту лопатой
юзько пілсудський Показати IP 26 Квітня 2018 12:21
Які в ср..... ветерани??? Ти багато бачив дев"яностоп"ятилітніх ветеранів? Хіба-що ветерани НКВС. Сказано "ніз-зя-я-я-я" і крапка! А от ідея з прапорами і Степаном Андрійовичом Бандерою, дуже гарна.
Лучанин до юзько пілсудський Показати IP 26 Квітня 2018 14:18
Ідея з прапорами - це сарказм для псевдо-патріотів...
Лучанка Показати IP 26 Квітня 2018 12:22
Боротьба з георгіївськими стрічками, супровід та охорона "активістів-патріотів", які трощать, б'ють та ламають - єдині досягнення "відреформованої" поліції. Більше похвалитись нічим...Так переможемо, ага!
Бодя Показати IP 26 Квітня 2018 12:57
Імбіцили ви хоч розумієте різницю між георгієвською і гвардійською стрічками? Кретинам геть немає чим зайнятися
123 до Бодя Показати IP 26 Квітня 2018 13:18
Это действительно разные ленты. но разве это кого то волнует? Все запретить и все развалить. дебилы!
777 Показати IP 26 Квітня 2018 13:23
Да. несмотря на некоторые внешние отличия обе ленты подчеркивали мужество обладателей крестов святого Георгия и кавалеров ордена Славы! Боюсь.что некоторым особо одаренным этого понять не дано.
Коза Показати IP 26 Квітня 2018 15:11
А крику... Думаю дурних, які зриватимуть нагороди з 90-річних ветеранів не знайдеться. А георгіївська стрічка - це символ, який погано пахне.