Вулицю у Ковелі ремонтуватимуть три роки
![](/resize/450x298/r/files/news/2019/03-15/264786/original-1503ddr3.jpg)
У Ковелі капітально ремонтують вулицю Мічуріна. Ремонт з реконструкції дорожнього полотна та влаштування тротуарів розділили на три роки.
Про це йдеться на сайті Ковельської міськради.
Нині на вулиці Мічуріна активно працює бригада майстрів, готують основу для вкладання бруківки – засипають пісок, щебінь, вирівнюють, усе згідно технологічного процесу.
Заступник Ковельського міського голови Андрій Товстига запевнив, що у нинішньому році буде здійснено будівництво першої черги – від вулиці Театральної до прибудинкових територій, та другої — до дитсадка №3.
На ці потреби у міському бюджеті передбачено — 1 мільйон 420 тисяч гривень.
У 2020 році роботи на цьому об’єкті продовжать.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться на сайті Ковельської міськради.
Нині на вулиці Мічуріна активно працює бригада майстрів, готують основу для вкладання бруківки – засипають пісок, щебінь, вирівнюють, усе згідно технологічного процесу.
Заступник Ковельського міського голови Андрій Товстига запевнив, що у нинішньому році буде здійснено будівництво першої черги – від вулиці Театральної до прибудинкових територій, та другої — до дитсадка №3.
На ці потреби у міському бюджеті передбачено — 1 мільйон 420 тисяч гривень.
У 2020 році роботи на цьому об’єкті продовжать.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1723569834)
Юлія
Показати IP
15 Березня 2019 23:14
А коли міст зроблять, в народі "висячий", коли відремонтують вулицю О.Тимошенка, а ще Фестивальну, через яку зробили об'їзд, вона й так була розбита, а тепер вантажівки розбили її так, що це вже не дорога, це катакомби. Окрема тема, це державні органи в Ковелі, куди не зайдеш звідусіль хамство, навіть у новостворених ЦНАП.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723569834)
Патріот АТО
Показати IP
16 Березня 2019 07:28
Відмивання людських грошей.І що робити 3 роки довжина вулиці 150 метрів
У Луцьку відкрили офіс «Зроблено в Україні»
Сьогодні 19:48
Сьогодні 19:48
На війні загинув сержант з Волині Олексій Мельничук
Сьогодні 18:46
Сьогодні 18:46
Обираємо автозапчастини: нові чи вживані?
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.