Воїни волинської бригади отримають дитячі малюнки та медалі. Фото
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/08-22/367063/369630855_609300244721159_2898100145981291617_n.jpg)
З нагоди Дня незалежності України воїни Князівської бригади отримають подарунки від керівництва обласної ради та маленьких волинян.
За зверненням командира військової частини, підполковника Олексія Трубнікова 15 героїчних воїнів 14-ї окремої механізованої бригади ім. князя Романа Великого з числа офіцерського і сержантського складу отримають пам’ятні відзнаки, інформують у Волиньраді.
«У співпраці з благодійниками ми підготували для наших захисників пам’ятні монети «Народжений в Україні», які викарбувані до визначної дати – Дня незалежності України. Усе це – задля пошанування наших Героїв – бійців, які гідно та сумлінно виконують свій військовий обов’язок у найскладніші для держави часи і демонструють особисті зразки мужності та відваги на передовій», – зазначив голова Волиньради Григорій Недопад.Читати ще: Наймолодшому – 19: волонтери з Волині поїхали відбудовувати Херсонщину
Окрім цінних подарунків на Харківський напрямок, де нині дислокується князівська бригада, для командування та усіх бійців військової частини, прямує й вітальна адреса за підписом голови обласної ради, а також патріотичні малюнки, які підготували і передали воїнам вихованці Затурцівської спеціальної школи.
Нагадаємо, що з початку повномасштабного вторгнення і дотепер малеча перебуває у Люблінському воєводстві Польщі, під опікою Фундації Честь Допомоги Дітям, яке очолює великий друг Волині, меценат і благодійник Пйотр Зигарскі.«Дивлячись на ці малюнки, переконуєшся, що наші дітки, які проживають у гарних і комфортних умовах, все ж не полишають надії повернутись у мирну і квітучу Україну, яку вони зобразили на своїх малюнках. Малеча доповнила свої роботи й словами вдячності та підтримки нашим воїнам. Нехай ці подарунки хоч трішки зігріють душі оборонців у ці святкові дні та допоможуть їм відчути нашу глибоку шану і повагу», – підкреслив Григорій Недопад.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За зверненням командира військової частини, підполковника Олексія Трубнікова 15 героїчних воїнів 14-ї окремої механізованої бригади ім. князя Романа Великого з числа офіцерського і сержантського складу отримають пам’ятні відзнаки, інформують у Волиньраді.
«У співпраці з благодійниками ми підготували для наших захисників пам’ятні монети «Народжений в Україні», які викарбувані до визначної дати – Дня незалежності України. Усе це – задля пошанування наших Героїв – бійців, які гідно та сумлінно виконують свій військовий обов’язок у найскладніші для держави часи і демонструють особисті зразки мужності та відваги на передовій», – зазначив голова Волиньради Григорій Недопад.Читати ще: Наймолодшому – 19: волонтери з Волині поїхали відбудовувати Херсонщину
Окрім цінних подарунків на Харківський напрямок, де нині дислокується князівська бригада, для командування та усіх бійців військової частини, прямує й вітальна адреса за підписом голови обласної ради, а також патріотичні малюнки, які підготували і передали воїнам вихованці Затурцівської спеціальної школи.
Нагадаємо, що з початку повномасштабного вторгнення і дотепер малеча перебуває у Люблінському воєводстві Польщі, під опікою Фундації Честь Допомоги Дітям, яке очолює великий друг Волині, меценат і благодійник Пйотр Зигарскі.«Дивлячись на ці малюнки, переконуєшся, що наші дітки, які проживають у гарних і комфортних умовах, все ж не полишають надії повернутись у мирну і квітучу Україну, яку вони зобразили на своїх малюнках. Малеча доповнила свої роботи й словами вдячності та підтримки нашим воїнам. Нехай ці подарунки хоч трішки зігріють душі оборонців у ці святкові дні та допоможуть їм відчути нашу глибоку шану і повагу», – підкреслив Григорій Недопад.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині попрощалися з військовим Василем Логвинюком
Сьогодні 14:28
Сьогодні 14:28
Зупинилося серце військового з Волині Ігоря Боцька
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01
Монастир тринітаріїв у Луцьку на старих зображеннях
Сьогодні 12:03
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:03
Ковельську екстренку відремонтують за 14 мільйонів![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.