USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.10 41.45
  • PLN 10.40 10.55

Воєнний стан? Порошенка з дружиною помітили в елітному ресторані Києва

23 Грудня 2018 10:54
У суботу ввечері, 22 грудня, президента України Петра Порошенка разом з дружиною Мариною помітили в елітному київському закладі Catch Seafood Restaurant.

Про це журналістка Ярослава Коба написала у своєму Facebook і опублікувала фото.

"Хоч би посоромилися, під час воєнного стану ... Щойно Порошенко приїхав з Мариною в елітний ресторан Catch Seafood Restaurant, реально багато охорони, думаю години через 2 підуть за традицією в супермаркет або "Пузату хату" і будуть приставати до людей, щоб зробити фотку, народний президент", - написала Ярослава Коба.
Зазначимо, що цей ресторан вважається одним з найдорожчих в Києві. Наприклад, мале фірмове плато з морепродуктів коштує 2690 гривень, а велике - 4980. Тартар з лосося і тунця подається за 1250 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
скептик Показати IP 23 Грудня 2018 10:58
заплатив європейські пенсії пенсіонерам і відмічає цю подію
Ей до скептик Показати IP 23 Грудня 2018 12:34
Він доречі мільярдер, і я думаю що має право з дружиною, на свої, не на бюджетні, зайти в елітний заклад ... Все інше від лукавого, спекуляція нра психології бідної людини!
Віктор Показати IP 23 Грудня 2018 11:05
Писати більше немає про що?
К.лучанин до Віктор Показати IP 23 Грудня 2018 11:58
Це для того щоб українці знали , кого вони обрали і хто ними керує!
Нефть по 120 до К.лучанин Показати IP 23 Грудня 2018 12:33
Нічого, нічого. Прийде Алєжка з вилами, він корівника вилазити не буде, все для виборців буде старатися ...
NiceInchNail до Віктор Показати IP 23 Грудня 2018 12:41
A давайте не будемо вказувати що і як писати журналістам, ок? Щодо достовірності інформації є якісь застереженя? Ні? Допобачення...
Шановний до NiceInchNail Показати IP 23 Грудня 2018 13:32
Шановний, очевидно що журналіст! В нас демократія, і давайте не будемо людям роти затикати, на основі того що хтось журналіст. Люди і журналістам і журнашлю_ам дають свою оцінку, і це НОРМАЛЬНО!
NiceInchNail до Шановний Показати IP 24 Грудня 2018 02:55
Бггг... Журналіст виклав факт, що пан Порошенко і його дружина відвідали один з найдорожчих ресторанів Києва, а також надав свою оцінку події, на що має повне право згідно чинного законодавства. Чомусь в певних осіб це викликає обурення, і викладення фактично незаперечно матеріалу у певних осіб викликає неадекватну реакцію з переходом на образи у вигляді вживання термінів "журннашлю-и", що можна трактувати як перешкоджання професійній діяльності журналіста і утиску свободи слова. Будь яка прихильність (щира чи корисна) до будь якої публічної особи чи політика (аж до президента) опонуючої сторони не може обмежувати журналіста в його праві висвітлювати ту чи іншу подію, якщо в його діях немає наклепу.
Вася Показати IP 23 Грудня 2018 11:28
Оце так Презик! Одним біда гинуть сини ,інші хворіють невиліковно збирають по копійці гроші, а Президент собі в елітних ресторанах. ,Жесть!
Йоп до Вася Показати IP 23 Грудня 2018 12:36
Васю, ну до чого твої дешеві вис_ри? Ти ж диванної сотні так і не вийшов, а тут про таку "жесть" вєщаєш ?!?
до Віктора Показати IP 23 Грудня 2018 11:29
А що це нормально????? Скільки проблем в Україні люди за копійки живуть послуги на низькому рівні а президентові в елітних ресторанах сидіти????
! до до Віктора Показати IP 23 Грудня 2018 12:37
Поділяю вашу лють. Але це, і в мене, і у вас психологія пролетарія говорить. Всі мають бути однаково бідні, і однакову ліверну ковбасу їсти по святах. Якщо він з дружиною за власні кошти, то ці всі воплі і соплі недоречні.
Згинь порохобот до ! Показати IP 23 Грудня 2018 14:25
Всі знають звідки він взяв ці "власні" кошти - награбував разом з своїми дружками-олігархами з простих українців!
Анатоль_ до ! Показати IP 23 Грудня 2018 14:30
В сестри з нiком "!" буде багато лiверной ковбаски
! до Анатоль_ Показати IP 23 Грудня 2018 17:16
Ти Василісо так багато говориш ... напевно недавно з тої ковбаси злізла ?!
Читач Показати IP 23 Грудня 2018 11:31
Хіба, президент має ходити в генделики?
! до Читач Показати IP 23 Грудня 2018 12:40
Так якби президент зайшов у генделик, то те ж саме троляче кубло розривалось зі словами, - популізм, постановка, а інші з цього ж кубла, - да що це за президент, дожився, по генделикам лазить. ІХ ВЛАШТУЄ ТІЛЬКИ ОДНЕ, - ВІЛКУЛ (БОЙКО, ЛЯШКО, ЯНЕК, АХМЕТОВ) ПРЕЗИДЕНТ, ПОВЕРНЕННЯ яНОЧКИ, І О ЧУДО, ВСІ ЦІ ПЕРСОНИ ДЛЯ НИХ БУДУТЬ ЯК СВЯТІ З НІМБАМИ.
Анонім Показати IP 23 Грудня 2018 11:38
по-моєму у нас всі вже знають,що воєнний стан для лохів, а для "крутих хлопців" все як завжди
Скажімо так до Анонім Показати IP 23 Грудня 2018 12:43
Воєнний стан, це для міждержавних відносин України та рАШІ. А ресторани, - так 90% з тих хто тут відписалось піде на новорічні свята в аналогіні чи майже аналогічні по "крутості" ресторани. І будемо прекрасно там пити та закушувати ... ТАК ДІЙСНО В ЧОМУ НОВИНА ЧИ ЗМІСТ ЦІЄЇ СТАТТІ ???
Лучанин Показати IP 23 Грудня 2018 12:08
І шо?... В чому новина? До чого тут воєнний стан?
А ! до Лучанин Показати IP 23 Грудня 2018 12:41
Новина в тому, що трольня повинна відробляти свої зарплати, от вони й фекаліми розкидаються.
Анатоль_ Показати IP 23 Грудня 2018 12:12
От вам, брати моi, й весь майдан до копiйки. Всьо в шоколадi
Люди Показати IP 23 Грудня 2018 12:25
Оце такого більше до влади не треба! Совісті в таких немає люди збирають кошти на лікування по світу, пенсіонери за 1400 живуть і комунальні не можть оплатити а президент собі жирє. І навіть Янкович так не був помічений і його погнали а тут собі в ресторанах елітних і нічого воєний же стан і все винна Росія?!
Реаліст Показати IP 23 Грудня 2018 12:52
А ви воюйте, виживайте. Цуки......
Навуходоносор Показати IP 23 Грудня 2018 13:19
Много ли надо бедному олигарху? Кусочек белого хлебца на обед, а уж икра - пусть будет даже черной! Это не "жесть", уважаемый "Вася"! Это проза жизни наших политических барыг. Каждый день в Борисполь специальный чартер привозит им свежих омаров, их ничем не выдающиеся наследники учатся в частных швейцарских школах и кутить по выходным летают на Лазурный берег, их жены на "Світських вечірках" перед Катей Осадчей, которая захлебывается от восторга перед нуворишами, демонстрируют килограммы бриллиантов, которыми обвешаны как рождественские елки, что лишний раз свидетельствует о полном отсутствии элементарного вкуса их обладателей. Ну, а всем остальным они разрешили с барского плеча клоунаду в ВР с драками да матерщиной, элгэбэдэшные марши и прочую лабуду, которая должна демонстрировать демократию и плюрализм мнений в разграбленной ими стране. Берите и пользуйтесь да живите как хотите!
Я Показати IP 23 Грудня 2018 13:44
елітні кабаки для жирних злодюг і аферистів а воєнний стан для бідних баранів на всю голову свідомих... так що все нормально..два світи - два способи життя
Доктор Шацький 33 см Показати IP 23 Грудня 2018 15:10
Це абсолютно нормально для заможної людини, його гнати треба за інше, за кривавий слід в історії України...
Оленка Показати IP 23 Грудня 2018 17:56
А Йоп тут самий тупий і нелюдяний прочитваши такі коменти думається в якому ми світі живемо?! Такі тут всі "розумні" пишуть! Все менше нормальних людей а тільки невиховане але карма накриває всіх не забувайте. І кожен розплатиться , а хто такі пише невиховані і нелюдяні коменти то відчувається що вже "наказані" бо не відрізняють порядності, благородності. А може це пишуть з президенскої контори їм така наказали, то це ще гірше що при владі такі
правдолюб до Оленка Показати IP 23 Грудня 2018 21:46
олёнка -порядочность и благородство вещи приемлемые, когда жрать что есть, а когда больше половины народа украины поставленно на грань выживания ,то и за неё ,то тогда и всплывает вся та правда ,которую тут пишут.
Олексій Показати IP 25 Грудня 2018 23:12
І що тут такого? то людина не має право поїсти в ресторані або відпочити?