Волинський університет співпрацюватиме з Рівненською АЕС
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/12-15/373867/a10.jpg)
Волинський національний університет імені Лесі Українки співпрацюватиме з Рівненською атомною електростанцією.
Про це ректор Анатолій Цьось домовився із заступником генерального директора з персоналу Рівненської АЕС Олегом Килюхом під час робочого візиту до Вараша, повідомляє пресслужба вишу.
На зустрічі також були присутні проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна, директор Навчально-наукового фізико-технологічного інституту Галина Мирончук, директор Навчально-наукового інституту неперервної освіти Олег Дикий, заступник начальника відділу кадрів ВП «Рівненська АЕС» Сергій Вакуліч, інженер з підготовки кадрів Олеся Сидорчик.Читати ще: ВНУ співпрацюватиме з Рівненською медичною академією
Під час розмови представники Університету обговорили з рівненськими енергетиками можливі варіанти взаємовигідної співпраці й домовилися про експертизу нової освітньої програми підготовки бакалаврів «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка», а також про можливість проходження практики студентів-фізиків на Рівненській АЕС.
Читати ще: ВНУ співпрацюватиме з Хортицькою національною академією
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що представники Волинського національного університету імені Лесі Українки побували з робочим візитом на Рівненщині, де провели низку зустрічей і підписали договори про співпрацю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це ректор Анатолій Цьось домовився із заступником генерального директора з персоналу Рівненської АЕС Олегом Килюхом під час робочого візиту до Вараша, повідомляє пресслужба вишу.
На зустрічі також були присутні проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна, директор Навчально-наукового фізико-технологічного інституту Галина Мирончук, директор Навчально-наукового інституту неперервної освіти Олег Дикий, заступник начальника відділу кадрів ВП «Рівненська АЕС» Сергій Вакуліч, інженер з підготовки кадрів Олеся Сидорчик.Читати ще: ВНУ співпрацюватиме з Рівненською медичною академією
Під час розмови представники Університету обговорили з рівненськими енергетиками можливі варіанти взаємовигідної співпраці й домовилися про експертизу нової освітньої програми підготовки бакалаврів «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка», а також про можливість проходження практики студентів-фізиків на Рівненській АЕС.
Читати ще: ВНУ співпрацюватиме з Хортицькою національною академією
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що представники Волинського національного університету імені Лесі Українки побували з робочим візитом на Рівненщині, де провели низку зустрічей і підписали договори про співпрацю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Масштаб приголомшує: найбільше у світі дерево кеш'ю займає площу понад 8000 квадратних метрів
Сьогодні 00:17
Сьогодні 00:17
29 липня: свята, події, факти. День Сил спецоперацій ЗСУ, була створена Всесвітня організація скаутського руху![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Луцьку пенсіонерку судили за насильство над чоловіком
28 Липня 2024 23:32
![](/public/images/logo.png)
28 Липня 2024 23:32
Повстанці Малі запропонували віддати полонених вагнерівців Україні
28 Липня 2024 23:04
28 Липня 2024 23:04
Племінник загинув на війні: волинянина судили як ухилянта, але він пішов у військо
28 Липня 2024 22:35
![](/public/images/logo.png)
28 Липня 2024 22:35
ТЦК можуть мобілізувати чоловіків до 25 років
28 Липня 2024 22:07
28 Липня 2024 22:07
На озброєнні – павербанки та різноманітні ліхтарики: як сім'я лучан адаптувалася до відключень світла
28 Липня 2024 22:07
28 Липня 2024 22:07
Просять гідно зустріти: у волинську громаду на щиті повертається військовий Ігор Заєць
28 Липня 2024 21:38
28 Липня 2024 21:38
Лучанка Яна Беломоіна зірвала підготовку до Олімпіади-2024 з маунтенбайку через хворобу
28 Липня 2024 21:09
28 Липня 2024 21:09
Графіки вимкнення електрики на Волині 29 липня
28 Липня 2024 20:40
28 Липня 2024 20:40
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.