Волинський центр зайнятості працевлаштував понад тисячу внутрішньо переміщених осіб
![](/resize/450x301/r/files/news/2023/09-15/368529/e65ecc8c8715094f0495f36cf3880c6d.png)
Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб у нових громадах – один із пріоритетів служби зайнятості та влади на місцях. Саме тому, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, разом з Державною службою зайнятості, міжнародними гуманітарними організаціями та роботодавцями об’єдналися, аби полегшити цей процес, створивши належні умови для життя та роботи громадян, інформують у Луцькій міськраді.
Нині, всі шукачі роботи, які змінили місце проживання внаслідок війни, можуть скористатися послугами центру зайнятості. До слова, з початку повномасштабного вторгнення, до Волинського обласного центру зайнятості звернулося 3 420 людей, які переїхали з інших регіонів. Найбільше з Донецької, Харківської, Луганської та Херсонської областей.
Громадяни можуть отримати такі послуги від служби зайнятості: матеріальну допомогу впродовж трьох місяців із дня взяття на облік; профорієнтаційну роботу і працевлаштування; професійне навчання, ваучер; гранти й мікрогранти на створення або розвиток власної справи.
«Загалом, коли шукач роботи звертається до центру зайнятості, наші фахівці пропонують широкий спектр послуг: від консультацій та профорієнтації – до безпосереднього супроводу в написанні бізнес-планів для отримання грантів. У нас до кожної людини – індивідуальний підхід», – розповіла директор Волинського ОЦЗ Алла Куцин.
До слова, від початку війни служба зайнятості вже працевлаштувала понад тисячу внутрішньо переміщених осіб і це число продовжує зростати, адже зайнятість та професійна реалізація – важливий аспект життя та безпосередній внесок у наближення Перемоги.
Щоб дізнатися докладнішу інформацію про послуги та можливості служби зайнятості телефонуйте за номерами гарячих ліній: 066) 353-74-95, (068) 063-42-15 або за номером 044 244 94 69.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нині, всі шукачі роботи, які змінили місце проживання внаслідок війни, можуть скористатися послугами центру зайнятості. До слова, з початку повномасштабного вторгнення, до Волинського обласного центру зайнятості звернулося 3 420 людей, які переїхали з інших регіонів. Найбільше з Донецької, Харківської, Луганської та Херсонської областей.
Громадяни можуть отримати такі послуги від служби зайнятості: матеріальну допомогу впродовж трьох місяців із дня взяття на облік; профорієнтаційну роботу і працевлаштування; професійне навчання, ваучер; гранти й мікрогранти на створення або розвиток власної справи.
«Загалом, коли шукач роботи звертається до центру зайнятості, наші фахівці пропонують широкий спектр послуг: від консультацій та профорієнтації – до безпосереднього супроводу в написанні бізнес-планів для отримання грантів. У нас до кожної людини – індивідуальний підхід», – розповіла директор Волинського ОЦЗ Алла Куцин.
До слова, від початку війни служба зайнятості вже працевлаштувала понад тисячу внутрішньо переміщених осіб і це число продовжує зростати, адже зайнятість та професійна реалізація – важливий аспект життя та безпосередній внесок у наближення Перемоги.
Щоб дізнатися докладнішу інформацію про послуги та можливості служби зайнятості телефонуйте за номерами гарячих ліній: 066) 353-74-95, (068) 063-42-15 або за номером 044 244 94 69.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
18 липня: свята, події, факти. Всесвітній день слухання, у США цього дня жінкам офіційно дозволили кермувати авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Потрібні роки: назвали, за скільки часу вдасться відновити найбільшу ГЕС України
17 Липня 2024 23:48
17 Липня 2024 23:48
На Волині державі хочуть повернути лісові землі вартістю понад 100 мільйонів
17 Липня 2024 23:30
17 Липня 2024 23:30
Українці готові менше витрачати гроші: індекс споживчих настроїв знизився
17 Липня 2024 23:11
17 Липня 2024 23:11
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
17 Липня 2024 23:09
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 23:09
Більшість українців не почуваються європейцями. Опитування
17 Липня 2024 22:53
17 Липня 2024 22:53
То в ліс пішов, то чарку випив: волинянина судили за ухилення від мобілізації, а він пропускав засідання
17 Липня 2024 22:34
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 22:34
19-річна скороходка з Волині перемогла на відкритому чемпіонаті Франції з легкої атлетики
17 Липня 2024 22:16
17 Липня 2024 22:16
В Україні готують нові правила видавання лікарняних: чого очікувати
17 Липня 2024 21:57
17 Липня 2024 21:57
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.