Волинський тероборонівець носить вишиванку під одностроєм та знає рецепт Перемоги
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/04-18/359637/336920458_919216962564868_502055731163047558_n.jpg)
Пан Ярослав, який служить у третій стрілецькій роті Луцького батальйону Волинської бригади тероборони, у великодні дні вдягає під однострій вишиванку.
Про це пишуть на сторінці 100-ї бригади ТрО Волині у Фейсбуці.
«Це моя перша вишиванка – її подарувала дружина понад 20 років тому. Мав таку традицію – завжди брати цю сорочку в закордонні поїздки. Ніколи не рахував, у скількох країнах вона побувала. Але, поза всяким сумнівом, понад півтора десятка набереться», – розповідає пан Ярослав.
Чоловік має дуже короткий та яскравий позивний – ЯR.
«У моєму уявленні ЯR – це велика енергія, яка може гори звернути», – каже Ярослав.
За освітою чоловік є лікарем-ревматологом, проте вже багато років працює у фармацевтичних компаніях. Зв’язки у цій сфері на початках широкомасштабного вторгнення неабияк допомогли укомплектувати аптечки бійців та батальйонний автомобіль швидкої медичної допомоги за стандартами НАТО.
А ще ЯR є батьком чотирьох дітей – двох синів і двох доньок.
«Старший син, до речі, також обрав фах лікаря. Вже закінчує інтернатуру з хірургії. Не раз приїжджав до нас у батальйон як інструктор з тактичної медицини», – розповідає багатодітний тато.
Читати ще: Має 9 братів і сестер: 19-річний волинянин пішов на війну добровольцем
За півтора місяця перебування Луцького батальйону на сході України, додає боєць, ставлення інших підрозділів ЗСУ до волинських тероборонців змінилося докорінно:
«Спочатку здавалося, що нас сприймають не надто серйозно. Але за рік підготовки на Волині ми насправді дуже багато чого навчилися. А головне – стали злагодженим колективом вмотивованих однодумців. Тож нам вдавалося втримувати наші позиції навіть у найкритичніших ситуаціях. Тепер до нас на Донбасі ставляться з підкресленою повагою – інакше, як волинськими партизанами, вже, здається, і не називають».
А ще ЯR стверджує, що він та його побратими знають рецепт Перемоги.
«Ми не маємо вмирати за Перемогу, це вони – ординці – мають вмирати на нашій землі, бо їх сюди ніхто не кликав. Ми ж маємо бути навченими, екіпірованими й мати усі ресурси, аби швидко впоратися зі своїм ворогом», – каже воїн.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це пишуть на сторінці 100-ї бригади ТрО Волині у Фейсбуці.
«Це моя перша вишиванка – її подарувала дружина понад 20 років тому. Мав таку традицію – завжди брати цю сорочку в закордонні поїздки. Ніколи не рахував, у скількох країнах вона побувала. Але, поза всяким сумнівом, понад півтора десятка набереться», – розповідає пан Ярослав.
Чоловік має дуже короткий та яскравий позивний – ЯR.
«У моєму уявленні ЯR – це велика енергія, яка може гори звернути», – каже Ярослав.
За освітою чоловік є лікарем-ревматологом, проте вже багато років працює у фармацевтичних компаніях. Зв’язки у цій сфері на початках широкомасштабного вторгнення неабияк допомогли укомплектувати аптечки бійців та батальйонний автомобіль швидкої медичної допомоги за стандартами НАТО.
А ще ЯR є батьком чотирьох дітей – двох синів і двох доньок.
«Старший син, до речі, також обрав фах лікаря. Вже закінчує інтернатуру з хірургії. Не раз приїжджав до нас у батальйон як інструктор з тактичної медицини», – розповідає багатодітний тато.
Читати ще: Має 9 братів і сестер: 19-річний волинянин пішов на війну добровольцем
За півтора місяця перебування Луцького батальйону на сході України, додає боєць, ставлення інших підрозділів ЗСУ до волинських тероборонців змінилося докорінно:
«Спочатку здавалося, що нас сприймають не надто серйозно. Але за рік підготовки на Волині ми насправді дуже багато чого навчилися. А головне – стали злагодженим колективом вмотивованих однодумців. Тож нам вдавалося втримувати наші позиції навіть у найкритичніших ситуаціях. Тепер до нас на Донбасі ставляться з підкресленою повагою – інакше, як волинськими партизанами, вже, здається, і не називають».
А ще ЯR стверджує, що він та його побратими знають рецепт Перемоги.
«Ми не маємо вмирати за Перемогу, це вони – ординці – мають вмирати на нашій землі, бо їх сюди ніхто не кликав. Ми ж маємо бути навченими, екіпірованими й мати усі ресурси, аби швидко впоратися зі своїм ворогом», – каже воїн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
ВАКС обрав запобіжний захід нардепу Задорожньому, якого підозрюють у вимаганні хабаря
Сьогодні 21:38
Сьогодні 21:38
Судили волинянина, у якого вкрали крадений телефон![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:19
«Як ми працювали, то хай Бог милує і одвертає». Довгожителька з Новоукраїнки – про виселення, Голодомор і роботу в полі
Сьогодні 21:01
Сьогодні 21:01
Графік вимкнення електроенергії на Волині 18 липня
Сьогодні 20:23
Сьогодні 20:23
У «Дії» запустили послугу бронювання працівників
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
На кордоні почали перевіряти військові квитки
Сьогодні 18:30
Сьогодні 18:30
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.