Волинський спортсмен отримав премію від Кабміну
Відомий активіст, керівник туристичного комунального закладу на Волині та водночас спортсмен клубу GARDA Богдан Бальбуза отримав премію від Кабінету Міністрів України.
Про це повідомили на сторінці GARDA у фейсбуці.
«Нещодавно відділ національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту повідомив про те, що відомий активіст, керівник туристичного комунального закладу на Волині та водночас спортсмен клубу GARDA Богдан Бальбуза відзначений премією Кабміну за національно-патріотичне виховання громадян, підготовку молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним cилам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях КМУ», – йдеться у дописі.
Як зазначають, за три роки членства у клубі GARDA Богдан Бальбуза став чемпіоном України з бразильського джиу-джитсу, призером чемпіонату України з грепплінгу та здобув статус кандидата у майстри спорту з грепплінгу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили на сторінці GARDA у фейсбуці.
«Нещодавно відділ національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту повідомив про те, що відомий активіст, керівник туристичного комунального закладу на Волині та водночас спортсмен клубу GARDA Богдан Бальбуза відзначений премією Кабміну за національно-патріотичне виховання громадян, підготовку молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним cилам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях КМУ», – йдеться у дописі.
Як зазначають, за три роки членства у клубі GARDA Богдан Бальбуза став чемпіоном України з бразильського джиу-джитсу, призером чемпіонату України з грепплінгу та здобув статус кандидата у майстри спорту з грепплінгу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Замість військового збору можуть підняти інший податок: Стефанчук повідомив подробиці
Сьогодні 19:06
Сьогодні 19:06
Зупинилося серце воїна з Волині Анатолія Демчука
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Після операції стала безплідною: лучанка звинувачує гінеколога пологового в занесенні інфекції
Сьогодні 18:28
Сьогодні 18:28
Без дощів і з помірним теплом: волинські синоптики розповіли, чого очікувати від погоди цього тижня
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.