USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.20 41.60
  • PLN 10.30 10.53

Волинський обласний комітет профспілки державних установ очолила пенсіонерка

31 Серпня 2020 15:11
Головою Волинського обласного комітету профспілки державних установ вже вкотре обрали Ольгу Сабурову, повідомляє телеканал «Аверс». Усе б нічого, але цього року їй виповнилося 78, а працювати на благо профспілок їй доведеться ще п’ять років.

До слова, Ольга Сабурова – колишня завідувачка пропаганди та агітації луцького міського комітету компартії України.

Зазначимо, з власних джерел нам відомо, що профспілкову діяльність дуже добре оплачують. Йдеться про кілька десятків тисяч гривень за місяць. Ну і пенсія, звісно, відповідна.

Схоже, у волинських профспілках дуже поважають віковий досвід. На цій посаді Ольга Сабурова працює вже років з 15.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
777 Показати IP 31 Серпня 2020 15:24
Дело тут не в персоналиях.зачем вообще эта спилка и должность?
Поліщук Олександр Ми Показати IP 31 Серпня 2020 15:35
Не заздріть, не заглядуйте до чужої кишені чи гаманця, скільки треба стільки й буде отримувати зарплату+пенсію ця нехай не молода, але приємна жінка. Дай Бог, вам стільки ж прожити та пропрацювати. Всім щастя і здоров'я.
777 до Поліщук Олександр Ми Показати IP 31 Серпня 2020 19:08
да нет,это как раз из нашего кошелька ей так неслабо перепадает,причем абсолютно ни за что.
Степан (Крымчанин) Показати IP 31 Серпня 2020 15:58
В своё время была очень популярная песня -"Не расстанусь с комсомолом-буду вечно молодым". Кстати, в этом же отделе, которым руководила героиня текста, работал и еще один действующий Луцкий руководитель-директор гимназии №21 О.А. Ковальчук.
лучанка до Степан (Крымчанин) Показати IP 31 Серпня 2020 16:20
на цих посадах вона десь років сорок. На манеже все те же... Це шок ! Ці комсомолки з комуністами добре працювали. Останніх немає, а комсомолка є !
додік Показати IP 31 Серпня 2020 17:07
Вітаю Ольгу Миколаївну. Бажаю здоров'я і плідної праці. ПС. Щодо років, то у пані Ольги енергії на трьох молодих ...
Хм... Показати IP 31 Серпня 2020 18:51
Молодь шукає роботу, а пенсіонери працюють «до виносу». Маразм, як і уся ця структура
Свідок Показати IP 1 Вересня 2020 07:21
Проідає бюджетні гроші! Допоможіть краще хворим дітям!!!