USD 41.35 41.65
  • USD 41.35 41.65
  • EUR 41.25 41.60
  • PLN 10.35 10.50

Волинський митник, якого спіймали на хабарі, заробляв на підприємцях до $10 тис. у місяць

25 Червня 2021 18:41
Старшого державного інспектора Волинської митниці 25 червня викрили на систематичному одержанні неправомірної вигоди. Зловмисник погрожував створити «проблеми» для чесних підприємців, які перевозили товари через кордон.

За попередніми даними, його щомісячний «прибуток» становив до $10 тисяч, інформує Управління Служби безпеки України у Волинській області.

Працівники СБУ встановили, що посадовець працював на митному пості «Ягодин». За те, щоб не створювати штучних перешкод при оформленні товарів він вимагав різні суми коштів – у залежності від вантажу.

Правоохоронці задокументували декілька фактів вимагання та отримання митником хабарів. Під час обшуків на митному посту правоохоронці вилучили у зміни митників готівкові кошти у сумі 1100 доларів США.

У межах кримінального провадження посадовцю планується повідомити про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до правопорушень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Микола Показати IP 25 Червня 2021 19:02
Ти диви, яка &ука !
Фоп Показати IP 25 Червня 2021 19:35
"Чесні" підприємці дуже часто самі пропонують хабарі, щоб лишній раз не напрягатись.
Анонім до Фоп Показати IP 25 Червня 2021 20:58
Підприємців, які носили теж посадити. Чомусь «забувають» завжди що давати хабар теж злочин, як в брати і роблять тих «давалок» жертвами, а вони сприяють розквіту корупції не менше за тих хто бере, чи у них під дулом пістолета хабарі вимагають?
так таки так до Фоп Показати IP 26 Червня 2021 11:04
а ще чесні контрабандисти....
Семен Показати IP 25 Червня 2021 20:10
Може до 10 тис. у.е. за зміну?
Жах Показати IP 25 Червня 2021 20:16
Я не вірю що це відбувається на Україні, це не може бути
Анонім до Жах Показати IP 25 Червня 2021 20:59
:))))))
Jktu Показати IP 25 Червня 2021 20:57
10 тисяч$ в місяць, чи в зміну? Мисліть реально а не по куплених "попередніх даних".
Вона Показати IP 25 Червня 2021 21:28
Жирненькі такі собі таможенники,сракатенькі-пузатенькі,ручки підняли вперлися в стіну,поросяточка ви наші.
Він до Вона Показати IP 26 Червня 2021 05:44
Ще та худоба
Правда Показати IP 25 Червня 2021 23:42
Чесно кажу колегії нічого неполучиця СБУ підкинуло долари і справу по сроках через суд закриють.
Українець Показати IP 26 Червня 2021 09:11
Нечисть ! Ганьба і сором України !
???.. до Українець Показати IP 26 Червня 2021 11:03
та невже? а як же депутати з монобідьшості ? зарплата в конвертах за.. потрібні ..закони і не в менших сумах за одне голосування? !!! ти так думаєш як і 73%!
Yes Показати IP 26 Червня 2021 11:26
Хтось бачив бідного ,чесного митника ?
Ира Показати IP 27 Червня 2021 00:27
Не " заробляв" , а вимагав. Офуеть.." заробляв"- работяга, блин!...