Голову Любомльської РДА затримали на хабарі у $ 2 тисячі
![](/resize/450x300/r/files/news/2017/03-30/214521/IMG_00281.jpg)
Оперативники Управління захисту економіки в Волинській області Нацполіції спільно з обласною прокуратурою затримали голову районної держадміністрації на хабарі в 2 тисячі доларів США.
Про це повідомив глава МВС Арсен Аваков на своїй сторінці у Фейсбук.
«Голову районної адміністрації Волинської області затримали на хабарі. Головний посадовець держави в районі! Волинь. Що посієш, те й пожнеш... 2 тисячі «зелених» за землю. Скільки «врожаю» повинна приносити земля - знав Голова Любомльської районної державної адміністрації Микола Пархомук. Саме він і визначав «скільки».
Кілька хвилин тому на хабарі в 2 тисячі доларів США його затримали оперативники Управління захисту економіки в Волинській області Нацполіці спільно з обласною прокуратурою при процесуальному керівництві Спеціалізованої антикорупційної прокуратури», - йдеться у дописі Авакова.
Саме 2 тисячі доларів США за виділення 16 га землі в оренду терміном на 10 років вимагав посадовець. При цьому сума орендної плати зменшувалася в кілька разів і виділялася за рахунок земель невитребуваних часток (паїв).
Як йдеться у повідомленні Авакова, зустріч була призначили в кафе.
«Напевно Голова Любомльської районної державної адміністрації Волинської області збирався відразу і відзначити збір «урожаю» ... але ... завадили оперативники. Перевіряємо причетність «торговця землею» до інших аналогічних фактів корупційної діяльності», - пише Арсен Аваков.
Як повідомляють у прес-службі прокуратури області, такі діяння (а це особливо тяжкий корупційний злочин) караються позбавленням волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із конфіскацією майна.
На даний час посадовця затримано в порядку ст.208 КПК України, триває комплекс невідкладних слідчих і процесуальних дій, вирішуються питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив глава МВС Арсен Аваков на своїй сторінці у Фейсбук.
«Голову районної адміністрації Волинської області затримали на хабарі. Головний посадовець держави в районі! Волинь. Що посієш, те й пожнеш... 2 тисячі «зелених» за землю. Скільки «врожаю» повинна приносити земля - знав Голова Любомльської районної державної адміністрації Микола Пархомук. Саме він і визначав «скільки».
Кілька хвилин тому на хабарі в 2 тисячі доларів США його затримали оперативники Управління захисту економіки в Волинській області Нацполіці спільно з обласною прокуратурою при процесуальному керівництві Спеціалізованої антикорупційної прокуратури», - йдеться у дописі Авакова.
Саме 2 тисячі доларів США за виділення 16 га землі в оренду терміном на 10 років вимагав посадовець. При цьому сума орендної плати зменшувалася в кілька разів і виділялася за рахунок земель невитребуваних часток (паїв).
Як йдеться у повідомленні Авакова, зустріч була призначили в кафе.
«Напевно Голова Любомльської районної державної адміністрації Волинської області збирався відразу і відзначити збір «урожаю» ... але ... завадили оперативники. Перевіряємо причетність «торговця землею» до інших аналогічних фактів корупційної діяльності», - пише Арсен Аваков.
Як повідомляють у прес-службі прокуратури області, такі діяння (а це особливо тяжкий корупційний злочин) караються позбавленням волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із конфіскацією майна.
На даний час посадовця затримано в порядку ст.208 КПК України, триває комплекс невідкладних слідчих і процесуальних дій, вирішуються питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 19
![](/public/images/user_no_foto.png?1721698354)
ванга
Показати IP
30 Березня 2017 17:56
Зовнішній вигляд чи не голови Маневицької РДА?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721698354)
Лучанин до ванга
Показати IP
30 Березня 2017 18:47
Невже не видно?В назві статті ясно написано:Голова ЛЮБОМЛЬСЬКОЇ ЗДА!!!а не маневицької!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721698354)
34
Показати IP
30 Березня 2017 17:58
Який район? Коли вже буде прозорість,а не в інтересах слідства?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721698354)
іван
Показати IP
30 Березня 2017 18:01
ділитися треба було з гундунчиком, і все булоб "ГУД" , а так мусить хабарі давати спочатку прокурорам потім суддям , і результат тоі роботи- через півроку виправданний , а через рік знову у блоці петра порошенка
![](/public/images/user_no_foto.png?1721698354)
Степан до іван
Показати IP
30 Березня 2017 20:14
Цілком згідний. Ясно, що з цих 2 тис. половина йшла Порошенку, 500 - Гунчу, а собі бідолаха лишав дещицю. Він - жертва корупційної системи шоколадного зайця, справжній партіот Волині.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721698354)
123
Показати IP
30 Березня 2017 18:28
Ого і поліція вже роздуплилась, почали потрохи ловити хабарників. Мої аплодисменти!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721698354)
ще не зовсім свідоми
Показати IP
30 Березня 2017 19:07
Подейкують, що також любив носити "вишиванку" і в 6 ранку вставав і щиро відспівував державний гімн
![](/public/images/user_no_foto.png?1721698354)
ВАСИЛЬ до ще не зовсім свідоми
Показати IP
30 Березня 2017 20:56
таааааак , вони всі ті свині що біля корита дуууже люблять вишиванки одягати , гімн співати і руку біля серця тримати , а потім тієюж рукою розвалювати краіну і я впевнений що весь той непотріб який зараз при владі при першій загрозі іхньому жалюгідному життю зразу прапор помінялиб
![](/public/images/user_no_foto.png?1721698354)
аяяй
Показати IP
30 Березня 2017 19:38
ну то що? полякають та й відпустять!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721698354)
Роман
Показати IP
30 Березня 2017 20:49
Ну і що?... Осипенка з охорони праці зловили в минулому році. А результат? На волі. Сумно.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721698354)
Василь
Показати IP
30 Березня 2017 21:37
Повісити!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721698354)
патріот
Показати IP
30 Березня 2017 22:12
А всіх тих голів РДА вишукував і закладався за них Гунчик і всіх в БПП заводив і що? Риба гниє з голови! Гнати всіх треба починаючи з Києва, бо толку не буде! Поприїдались на місцях і давай "жити по новому" :) Геть всіх!!! А де ж "борці" за справедливість депутати, активісти...? Посади отримали і все - життя вдалось? :) От так воно все по колу в Україні і робиться і така наволоч до влади приходить або майданить, щоб потім до тої влади дорватись, щоб красти і так постійно...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721698354)
Петро
Показати IP
30 Березня 2017 22:32
Ще потрібно прокурора Любомля Філімонюка І.А взяти за сра..у який кришував Пархомука через свого батька!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721698354)
Богдан
Показати IP
30 Березня 2017 23:23
Один рік і два дні протримався...малувато ....
![](/public/images/user_no_foto.png?1721698354)
Крістіна
Показати IP
30 Березня 2017 23:51
Гузя команду потроху викошують.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721698354)
Суддям
Показати IP
31 Березня 2017 00:01
Зверніть будь-ласка увагу при мірі запобіжного заходу відносно Пархомука ,його син вісім років тому працюючи в Нововолинському міському відділі завдав тілесних ушкоджень людині середньої важкості,під час судових слухань виїхав за межі України і в данний час перебуває в розшуку!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721698354)
Крістіна
Показати IP
31 Березня 2017 08:16
Зверніть будь-ласка увагу при обранні мірі запобіжного заходу відносно Пархомука на обставини при яких призначався новий начальник відділу освіти, яка там була винагорода за наступний урожай
![](/public/images/user_no_foto.png?1721698354)
Лютий Орест до Крістіна
Показати IP
31 Березня 2017 14:13
І не тільки начальника відділа освіти. Хай переможців всіх конкурсів перевірять на предмет виногород.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721698354)
Крістіна
Показати IP
31 Березня 2017 15:04
На детекторі брехні!!!
23 липня: свята, події, факти. Всесвітній день бабусь, дідусів та людей поважного віку
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
ЄС схвалив першу в історії військову допомогу Вірменії
22 Липня 2024 23:38
22 Липня 2024 23:38
Британська розвідка назвала чисельність співробітників Росгвардії на війні з Україною
22 Липня 2024 23:18
22 Липня 2024 23:18
Для 100-ї ОМБр коштом працівників Луцької міськради придбали позашляховик
22 Липня 2024 23:00
22 Липня 2024 23:00
Рейтинги Гарріс і Трампа дуже близькі, – WP
22 Липня 2024 22:39
22 Липня 2024 22:39
У громаді на Волині оздоровлюють дітей, постраждалих від війни
22 Липня 2024 22:22
22 Липня 2024 22:22
Лучанка продала спільну квартиру без відома колишнього. Що вирішив суд
22 Липня 2024 22:02
22 Липня 2024 22:02
Волинянин захворів на ботулізм. Причина – м’ясні і грибні консерви
22 Липня 2024 21:45
22 Липня 2024 21:45
У Луцьку з вікна випало двоє дітей, їх госпіталізували![](/public/images/logo.png)
22 Липня 2024 21:28
![](/public/images/logo.png)
22 Липня 2024 21:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.