Волинські зенітники здобули першість на змаганнях військових у Рівному
![](/resize/450x253/r/files/news/2021/11-07/325758/252903921_2147972448689467_4762061406303283264_n.jpg)
На змаганнях воїни-зенітники 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого вибороли звання найкращих у Збройних силах України.
Про це повідомляють на сторінці 14 ОМБр у Фейсбуці.
«На цей раз – найкращі в Збройних силах України! Підтвердження цього – беззаперечна перемога князівських яструбів у конкурсі на кращий взвод ближньої дії ЗРК «Стріла-10» Збройних сил України!
Змагання, що проходили на Рівненському загальновійськовому полігоні, тривали впродовж кількох днів і включали ряд номінацій, серед яких – відбиття нападу повітряного противника. Швидкість, спритність, досвід, злагодженість дій, точність і влучність в ураженні повітряної цілі стали вирішальними! За підсумками конкурсу князівські яструби знову перевершили суперників і впевнено підтвердили звання найкращих», – йдеться у дописі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляють на сторінці 14 ОМБр у Фейсбуці.
«На цей раз – найкращі в Збройних силах України! Підтвердження цього – беззаперечна перемога князівських яструбів у конкурсі на кращий взвод ближньої дії ЗРК «Стріла-10» Збройних сил України!
Змагання, що проходили на Рівненському загальновійськовому полігоні, тривали впродовж кількох днів і включали ряд номінацій, серед яких – відбиття нападу повітряного противника. Швидкість, спритність, досвід, злагодженість дій, точність і влучність в ураженні повітряної цілі стали вирішальними! За підсумками конкурсу князівські яструби знову перевершили суперників і впевнено підтвердили звання найкращих», – йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722493392)
Чомусь
Показати IP
7 Листопада 2021 19:08
Такий парадокс шо в 51 омбр шо тепер в 14 омбр , чомусь перші місця займають одні (шо танкісти 3 х кратні чемпіони України шо тепер зенітники) то КВАРТИРИ за особливі заслуги перед Батьківщиною отримують чомусь інші. Чому воно так?
Минулої доби на фронті – 156 бойових зіткнень, найгарячіша ситуація – на Покровському напрямку
Сьогодні 09:17
Сьогодні 09:17
У Ратному попрощалися з Героєм Юрієм Сарапіним
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
За шість місяців на Волині виявили понад 260 випадків хронічного вірусного гепатиту В та С
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
Понад 700 тисяч боргів за комуналку: де в Україні найбільше боржників та скільки їх на Волині
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
«Ненароджені для війни»: у Луцьку запрошують на виставу від Третьої штурмової бригади
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Понад 13% усіх ув’язнених підписали контракт із ЗСУ
Сьогодні 06:44
Сьогодні 06:44
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.