Волинські волейболістки виграли турнір і змусили латвійців заплакати
![](/resize/450x291/r/files/news/2022/05-19/339168/280312651_411873364276267_4313080990290900625_n.jpeg)
Дівоча волейбольна команда з Луцька днями вразила своїх латвійських друзів не лише спортивною майстерністю, але й патріотизмом.
Про це повідомляє Волинська обласна рада.
Молодіжний склад жіночої волейбольної команди супер-ліги «Волинь-Університет-ОДЮСШ» з 27 березня постійно перебуває у Латвії на тренувальному зборі.
Головний тренер волейболісток Богуслав Галицький розповів, що латвійська волейбольна спільнота запропонувала його вихованкам не просто прихисток на час війни, але й створила усі умови для тренувань і навіть дозвілля.
«Я спокійний за них. Вони не тільки у безпеці, але й у гарній спортивній формі. Наші латвійські друзі усе для цього зробили: надали тренувальну базу, придбали форму, харчують, піклуються, організовують не тільки спортивні змагання, але й дозвілля дівчат. Я неймовірно їм вдячний», – зауважив наставник.
Він також додав, що волинянки днями здобули блискучу перемогу у товариському турнірі з трьома латвійськими командами у місті Єкабпілс. Після нагородження дівчата не полишили майданчик, а розгорнули національний прапор і заспівали «Українську лють» Христини Соловій: «Одного ранку, ще й на світанку земля здригнулась, і враз закипіла наша кров. Ракети з неба, колони танків, і заревів старий Дніпро». Дослухаючись до слів пісні, глядацькі трибуни аплодували стоячи та зі сльозами на очах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Волинська обласна рада.
Молодіжний склад жіночої волейбольної команди супер-ліги «Волинь-Університет-ОДЮСШ» з 27 березня постійно перебуває у Латвії на тренувальному зборі.
Головний тренер волейболісток Богуслав Галицький розповів, що латвійська волейбольна спільнота запропонувала його вихованкам не просто прихисток на час війни, але й створила усі умови для тренувань і навіть дозвілля.
«Я спокійний за них. Вони не тільки у безпеці, але й у гарній спортивній формі. Наші латвійські друзі усе для цього зробили: надали тренувальну базу, придбали форму, харчують, піклуються, організовують не тільки спортивні змагання, але й дозвілля дівчат. Я неймовірно їм вдячний», – зауважив наставник.
Він також додав, що волинянки днями здобули блискучу перемогу у товариському турнірі з трьома латвійськими командами у місті Єкабпілс. Після нагородження дівчата не полишили майданчик, а розгорнули національний прапор і заспівали «Українську лють» Христини Соловій: «Одного ранку, ще й на світанку земля здригнулась, і враз закипіла наша кров. Ракети з неба, колони танків, і заревів старий Дніпро». Дослухаючись до слів пісні, глядацькі трибуни аплодували стоячи та зі сльозами на очах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині розшукують 53-річного чоловіка, підозрюваного у вчиненні кримінальних правопорушень
Сьогодні 10:26
Сьогодні 10:26
Поліція опублікувала фото підозрюваного в причетності до вбивства Ірини Фаріон. Його розшукують
Сьогодні 10:10
Сьогодні 10:10
Врятували 700 тварин: на Волині горів свинарник
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
Більш як 1000 окупантів, 18 танків, 51 артсистема: Генштаб оновив втрати росіян на фронті
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
На війні загинув 43-річний лучанин Микола Сищик
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
Волинянин вкрав огірки й ледь не сів на п'ять років![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:45
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:45
На торги виставили підвал луцької багатоповерхівки
Сьогодні 07:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:17
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.