Волинські велогонщики повернулися з перемогами з Рівного
![](/resize/450x337/r/files/news/2019/08-29/275481/58.jpg)
II тур чемпіонату України із велоспорту (маунтенбайк) у індивідуальній гонці на час, естафетній командній гонці та крос-кантрі на короткому крузі серед усіх вікових категорій відгримів у Рівному. Волинські велосипедисти повернулися додому із чималим списком перемог, інформують у відділі питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.
Ірина Шиманська, вихованка Ковальова В.С., здобула титул чемпіонки серед юніорок у індивідуальній гонці на час та крос-кантрі на короткому крузі.
Дівчина випередила суперниць із Донецької та Хмельницької областей, до слова, учасниць Чемпіонату Європи та здобула золото.
Юлія Дорошенко (тренер Ковальов В.С) за сумою двох етапів завоювала третє призове місце серед жінок у гонці крос-кантрі на короткому крузі та індивідуальній гонці на час.
Іще один чемпіонський титул перейшов до Валерії Іосенко. Дівчина стала чемпіонкою України у всіх трьох видах вело змагань: індивідуальна гонка на час, крос-кантрі на короткому крузі та естафетна командна гонка. Тут же Олександра Шишмарьова виборола третє призове місце.
Іще одна бронза у Богдани Левченко, категорія дівчата 15-16 років, крос-кантрі на короткому крузі. Тренують спортсменок Ковальов В.С. та Матвійчук-Жолнач В.В.
Серед чоловічої частини команди відзначився іще один вихованець Ковальова В.С. та Матвійчук-Жолнач В.В. − Владислав Грушецький. За підсумками двох турів він посів третє місце серед юнаків на дистанціях крос-кантрі та індивідуальна гонка на час.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Ірина Шиманська, вихованка Ковальова В.С., здобула титул чемпіонки серед юніорок у індивідуальній гонці на час та крос-кантрі на короткому крузі.
Дівчина випередила суперниць із Донецької та Хмельницької областей, до слова, учасниць Чемпіонату Європи та здобула золото.
Юлія Дорошенко (тренер Ковальов В.С) за сумою двох етапів завоювала третє призове місце серед жінок у гонці крос-кантрі на короткому крузі та індивідуальній гонці на час.
Іще один чемпіонський титул перейшов до Валерії Іосенко. Дівчина стала чемпіонкою України у всіх трьох видах вело змагань: індивідуальна гонка на час, крос-кантрі на короткому крузі та естафетна командна гонка. Тут же Олександра Шишмарьова виборола третє призове місце.
Іще одна бронза у Богдани Левченко, категорія дівчата 15-16 років, крос-кантрі на короткому крузі. Тренують спортсменок Ковальов В.С. та Матвійчук-Жолнач В.В.
Серед чоловічої частини команди відзначився іще один вихованець Ковальова В.С. та Матвійчук-Жолнач В.В. − Владислав Грушецький. За підсумками двох турів він посів третє місце серед юнаків на дистанціях крос-кантрі та індивідуальна гонка на час.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
До Ковеля на щиті повертаються троє полеглих Героїв
Сьогодні 08:11
Сьогодні 08:11
Куди у Луцьку можна здати непотрібний одяг і як це зробити
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Комунальне приміщення в центрі Луцька продають за 1,2 млн
Сьогодні 06:15
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:15
В Африці знайшли «дитинча дракона»: нащадки міфічного Уробороса можуть зникнути назавжди
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
На аукціоні продають майно волинського цукрового заводу
10 Серпня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:36
Заплатить штраф: волинянка потрапила до суду, бо її собака душив сусідських курчат![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:08
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:08
Населення скоротиться вдвічі: Росії загрожує демографічна катастрофа
10 Серпня 2024 22:39
10 Серпня 2024 22:39
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.