Волинські сапери відправилися розміновувати Донеччину
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/05-09/360841/a12.jpg)
Волинські сапери вирушили на Донеччину, аби замінити своїх колег, які працюють там з 1 березня.
Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС у Волинській області.
9 травня чергова група волинських піротехніків вирушила на схід нашої держави. Сапери працюватимуть на територіях, де велися активні бойові дії, й замінять у роботі своїх колег-волинян, які працюють на Донеччині з 1 березня.
Колеги-рятувальники побажали їм безпечної праці, успішно виконати всі поставлені завдання, аби очистити нашу землю від вибухонебезпечних предметів у рамках гуманітарної місії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС у Волинській області.
9 травня чергова група волинських піротехніків вирушила на схід нашої держави. Сапери працюватимуть на територіях, де велися активні бойові дії, й замінять у роботі своїх колег-волинян, які працюють на Донеччині з 1 березня.
Колеги-рятувальники побажали їм безпечної праці, успішно виконати всі поставлені завдання, аби очистити нашу землю від вибухонебезпечних предметів у рамках гуманітарної місії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1721711706)
Іван
Показати IP
9 Травня 2023 19:08
Щасливо вам, хлоп‘ята. Хай Бог вас береже. І завжди пам‘ятайте, що люди вашої професії помиляються лише один раз в житті.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721711706)
До Івана
Показати IP
9 Травня 2023 20:40
Ні двічі перший при виборі військово обпікової спеціальності
![](/public/images/user_no_foto.png?1721711706)
Іван до До Івана
Показати IP
10 Травня 2023 05:53
По-перше, ви цілком безграмотний: в короткому реченні ви допустили безліч елементарних граматичних помилок. Без розділових знаків. Тобто, вам важко сформулювати просту думку. Це свідчить про рівень вашої свідомості чи її відсутності. З іншої сторони, ця військова спеціальність вкрай необхідна. А у вас який фах? Кухар, кондитер, чи ковбасу начиняєте? Ці спеціальності відносно безпечні. Можна не відповідати.
Майже 80 тисяч переселенців знайшли прихисток на Волині
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
23 липня: свята, події, факти. Всесвітній день бабусь, дідусів та людей поважного віку
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
ЄС схвалив першу в історії військову допомогу Вірменії
22 Липня 2024 23:38
22 Липня 2024 23:38
Британська розвідка назвала чисельність співробітників Росгвардії на війні з Україною
22 Липня 2024 23:18
22 Липня 2024 23:18
Для 100-ї ОМБр коштом працівників Луцької міськради придбали позашляховик
22 Липня 2024 23:00
22 Липня 2024 23:00
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.