Волинські рятувальники взяли участь у міжнародних навчаннях у Польщі
Рятувальники з різних країн світу, а в їх числі представники України та Волині зокрема, взяли участь у навчаннях з ліквідації лісових пожеж.
Заходи відбулись поблизу м. Губин Республіки Польща, їх організаторами виступив Асоціація незалежних експертів з пожежної безпеки, а співорганізатори навчання: Європейський лісовий інститут та Фонд Паула Коста, повідомили у ДСНС Волині.
Навчання проводили викладачі з міжнародної команди визнаних експертів з трьох континентів: Європи, Північної Америки та Африки і відбулись за участі понад ста вогнеборців, волонтерів із восьми країн світу.
Учасники відпрацювали завдання роботи в групах з кількох чоловік: орієнтування на місцевості, пошук у лісі контрольних точок, де під наглядом інструктора виконувати конкретні завдання з ліквідації пожеж трав’яного настилу та лісових насаджень різними способами.
Учасники навчань, серед яких начальник оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Волинській області Віталій Малій, отримали необхідні знання для безпечного та ефективного гасіння лісових пожеж, ознайомились з новинками продукції від відомих виробників пожежної техніки та налагодили міжнародні зв`язки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Заходи відбулись поблизу м. Губин Республіки Польща, їх організаторами виступив Асоціація незалежних експертів з пожежної безпеки, а співорганізатори навчання: Європейський лісовий інститут та Фонд Паула Коста, повідомили у ДСНС Волині.
Навчання проводили викладачі з міжнародної команди визнаних експертів з трьох континентів: Європи, Північної Америки та Африки і відбулись за участі понад ста вогнеборців, волонтерів із восьми країн світу.
Учасники відпрацювали завдання роботи в групах з кількох чоловік: орієнтування на місцевості, пошук у лісі контрольних точок, де під наглядом інструктора виконувати конкретні завдання з ліквідації пожеж трав’яного настилу та лісових насаджень різними способами.
Учасники навчань, серед яких начальник оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Волинській області Віталій Малій, отримали необхідні знання для безпечного та ефективного гасіння лісових пожеж, ознайомились з новинками продукції від відомих виробників пожежної техніки та налагодили міжнародні зв`язки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Німеччина прийняла на лікування дітей з «Охматдиту»
Сьогодні 09:20
Сьогодні 09:20
«Тепер квіти мені дарують доньки», – дружина загиблого на війні тренера з Луцька Романа Гаврилюка
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Три місяці нерестової заборони на Волині: шкоди – майже на 800 тисяч, штрафів – на 9 тисяч
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
75% українців хочуть закриті кордони з Росією
Сьогодні 07:44
Сьогодні 07:44
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.