Волинські рятувальники вчора відкачували воду із двох затоплених обійсть
![](/resize/450x337/r/files/news/2024/02-07/376874/425594466_810522167786625_3183879946502376806_n.jpg)
Вчора волинські рятувальники двічі виїжджали для відкачування води.
Про це інформує пресслужба ДСНС Волині.
Рятувальники 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Луцьк за допомогою мотопомпи відпомпували воду з прибудинкової території жителів села Великий Омеляник, що на вулиці Володимирській.
Читати ще: У Луцьку рятувальникам довелось відкачувати воду з підвалу багатоповерхівки
Черговий підрозділ 4-ї ДПРЧ м. Ковель за допомогою мотопомпи відкачав воду з прибудинкової території приватного домогосподарства в місті Ковель на вулиці Рєпіна.Станом на 31 січня площа підтоплень сільськогосподарських земель збільшилася - у воді перебуває 5,5 тисячі гектарів угідь. Також підтоплено площі на присадибних ділянках – це 442,5 гектара.
У Старовижівській громаді у зв’язку з підтопленням присадибних ділянок та високим рівнем ґрунтових вод місцевим мешканцям заборонили вживати воду з колодязя та з власних свердловин через можливе її забруднення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує пресслужба ДСНС Волині.
Рятувальники 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Луцьк за допомогою мотопомпи відпомпували воду з прибудинкової території жителів села Великий Омеляник, що на вулиці Володимирській.
Читати ще: У Луцьку рятувальникам довелось відкачувати воду з підвалу багатоповерхівки
Черговий підрозділ 4-ї ДПРЧ м. Ковель за допомогою мотопомпи відкачав воду з прибудинкової території приватного домогосподарства в місті Ковель на вулиці Рєпіна.Станом на 31 січня площа підтоплень сільськогосподарських земель збільшилася - у воді перебуває 5,5 тисячі гектарів угідь. Також підтоплено площі на присадибних ділянках – це 442,5 гектара.
У Старовижівській громаді у зв’язку з підтопленням присадибних ділянок та високим рівнем ґрунтових вод місцевим мешканцям заборонили вживати воду з колодязя та з власних свердловин через можливе її забруднення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Луцькому районі мама та немовля захворіли на лістеріоз
Сьогодні 12:02
Сьогодні 12:02
Німеччина виділяє €10 млн на відновлення «Охматдиту»
Сьогодні 11:45
Сьогодні 11:45
Через кишкову паличку у луцьких водоймах купатися не можна. Що думають про заборону люди
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
У волинському музеї з'явилася ікона з фольги
Сьогодні 10:21
Сьогодні 10:21
Поблизу Луцька трапилася ДТП, є постраждалі
Сьогодні 09:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:16
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.