USD 41.30 41.60
  • USD 41.30 41.60
  • EUR 44.92 45.24
  • PLN 3.30 4.00

Волинські рятувальники приборкали за добу 27 пожеж

22 Березня 2025 08:39
За минулу добу рятувальники ліквідували 27 пожеж у Волинській області: п’ять – у житловому секторі (горіли господарські будівлі, хліви), 22 – в екосистемах, зокрема одну пожежу на торфовищі.

Про це повідомили в ГУ ДСНС Волині.

Їх спричинило необережне поводження громадян з вогнем.

У Рожищенській громаді біля села Ольганівка на площі 0,5 га горіла суха трава. Причетного – пенсіонера 1945 року народження – притягнуто до відповідальності.
У селі Заліси Сошичненської громади чоловік розклав багаття, через що загорівся сухостій. Палія оштрафували за порушення пожежної безпеки.

Читати ще: У Луцьку вибухнув гараж. На місці працюють рятувальники. Відео

У Сокиричах Ківерцівської громади через порушення пожежних норм загорілася дерев'яна господарська будівля, вогонь перекинувся на житловий будинок. Завдяки оперативній роботі рятувальників з Ківерців і Луцька та добровольців БФ «Шведський центр допомоги» будинок врятували.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus