Волинські прикордонники зупинили колону ворожих танків на Луганщині
![](/resize/450x247/r/files/news/2022/08-19/345130/photo_2022-08-19 16.19.01.jpeg)
Щонайменше один підбитий ворожий танк і 90 живих побратимів – прикордонник, який у перші години відкритої війни стояв на вогневих позиціях на Луганщині, запам’ятав той день назавжди.
Віктор із 2019 року служив у Луганському прикордонному загоні. У перші години повномасштабного наступу він разом із побратимами стояли на вогневих позиціях у Луганській області та отримали команду розгорнути протитанкову оборону. І через 10 хвилин побачили, що за кілометр-півтора з боку ворога рухається колона, до того ж, сільською дорогою, йдеться в сюжеті 12 каналу.
«Хлопці здійснили низку влучних пострілів по броньованій техніці противника, внаслідок чого перший танк зазнав пошкоджень та зупинився. Відповідно вся російська колона, яка рухалася за ним, зупинилася», – розповідає прикордонник Віктор.
Згодом стало відомо, що танків нараховувалося близько п’ятдесяти. Ворог затримався на півтори-дві години, а українські військові залишилися живими й устигли передислокуватися.
«Завдяки нашим діям і діям наших побратимів наш підрозділ у складі орієнтовно 90 людей зумів здійснити майбутні маневри та перегрупування», – говорить Віктор.Через кілька днів підрозділ, де він служив, перевели в Попасну. Там хлопці знову потрапили на нульовий рубіж.
«Наші підрозділи Державної прикордонної служби перебували на нулі та були вухами, очима підрозділів Збройних сил, тобто в деяких випадках корегували вогонь артилерії, першими виявляли броньовану техніку й передавали цю інформацію Збройним силам», – пригадує прикордонник.
Читати ще: «Наша робота – виявляти і знешкоджувати ДРГ. На Волині все контрольовано», – бійці роти 100-ї бригади тероборони
Нині Віктор служить на волинському кордоні. Уже тут військові збудували бліндажі, а там, розповідає, це було небезпечно і на це не було часу. Російські безпілотники вистежували українських військових. Ворог гатив навіть по окопах. Сховатися не було де.
«Наші хлопці борються до останнього. На мою думку, рано чи пізно ми святкуватимемо перемогу», – наголошує Віктор.
На Волині служба спокійніша, але, запевняє прикордонник, втрачати пильність не можна. Важливо не допустити ворожих диверсійно-розвідувальних груп із Білорусі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Віктор із 2019 року служив у Луганському прикордонному загоні. У перші години повномасштабного наступу він разом із побратимами стояли на вогневих позиціях у Луганській області та отримали команду розгорнути протитанкову оборону. І через 10 хвилин побачили, що за кілометр-півтора з боку ворога рухається колона, до того ж, сільською дорогою, йдеться в сюжеті 12 каналу.
«Хлопці здійснили низку влучних пострілів по броньованій техніці противника, внаслідок чого перший танк зазнав пошкоджень та зупинився. Відповідно вся російська колона, яка рухалася за ним, зупинилася», – розповідає прикордонник Віктор.
Згодом стало відомо, що танків нараховувалося близько п’ятдесяти. Ворог затримався на півтори-дві години, а українські військові залишилися живими й устигли передислокуватися.
«Завдяки нашим діям і діям наших побратимів наш підрозділ у складі орієнтовно 90 людей зумів здійснити майбутні маневри та перегрупування», – говорить Віктор.Через кілька днів підрозділ, де він служив, перевели в Попасну. Там хлопці знову потрапили на нульовий рубіж.
«Наші підрозділи Державної прикордонної служби перебували на нулі та були вухами, очима підрозділів Збройних сил, тобто в деяких випадках корегували вогонь артилерії, першими виявляли броньовану техніку й передавали цю інформацію Збройним силам», – пригадує прикордонник.
Читати ще: «Наша робота – виявляти і знешкоджувати ДРГ. На Волині все контрольовано», – бійці роти 100-ї бригади тероборони
Нині Віктор служить на волинському кордоні. Уже тут військові збудували бліндажі, а там, розповідає, це було небезпечно і на це не було часу. Російські безпілотники вистежували українських військових. Ворог гатив навіть по окопах. Сховатися не було де.
«Наші хлопці борються до останнього. На мою думку, рано чи пізно ми святкуватимемо перемогу», – наголошує Віктор.
На Волині служба спокійніша, але, запевняє прикордонник, втрачати пильність не можна. Важливо не допустити ворожих диверсійно-розвідувальних груп із Білорусі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині попрощалися з військовим Василем Логвинюком
Сьогодні 14:28
Сьогодні 14:28
Зупинилося серце військового з Волині Ігоря Боцька
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01
Монастир тринітаріїв у Луцьку на старих зображеннях
Сьогодні 12:03
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:03
Ковельську екстренку відремонтують за 14 мільйонів![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.