Волинські прикордонники знайшли 14 пакунків з контрабандними цигарками
![](/resize/450x337/r/files/news/2021/09-17/322749/2.jpeg)
Поблизу українсько-білоруського кордону військовослужбовці Волинського загону знайшли 14 пакунків з тютюновими виробами.
Сьогодні вночі, під час патрулювання місцевості, прикордонний наряд відділу «Світязь» викрив товар контрабандистів, чим зірвав незаконну оборудку, інформує пресслужба 6 прикордонного Волинського загону.
Пакунки з куривом білоруського виробництва, які зловмисники, вочевидь незаконно, перемістили на територію України, охоронці кордону виявили неподалік н.п. Піща Ковельського району. Всього в контрабандних ношах знаходилося майже 7 тисяч пачок цигарок «Minsk».
Тютюнові вироби встановленим порядком будуть передані працівникам ДФС. Тривають заходи щодо встановлення осіб, причетних до незаконного переміщення цигарок.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Сьогодні вночі, під час патрулювання місцевості, прикордонний наряд відділу «Світязь» викрив товар контрабандистів, чим зірвав незаконну оборудку, інформує пресслужба 6 прикордонного Волинського загону.
Пакунки з куривом білоруського виробництва, які зловмисники, вочевидь незаконно, перемістили на територію України, охоронці кордону виявили неподалік н.п. Піща Ковельського району. Всього в контрабандних ношах знаходилося майже 7 тисяч пачок цигарок «Minsk».
Тютюнові вироби встановленим порядком будуть передані працівникам ДФС. Тривають заходи щодо встановлення осіб, причетних до незаконного переміщення цигарок.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Ковелі попрощались із Героєм Вадимом Панасюком
Сьогодні 18:23
Сьогодні 18:23
У Володимирі прощатимуться з військовим Олегом Мартиновим
Сьогодні 17:47
Сьогодні 17:47
Корупція на «Ягодині»: двох митників підозрюють у незаконному переміщенні через кордон техніки
Сьогодні 17:14
Сьогодні 17:14
Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Огляд
Сьогодні 16:57
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:57
Як швидко збільшити кількість підписників в Instagram
Сьогодні 16:24
Сьогодні 16:24
Волинській обласній лікарні – 80 років від дня заснування
Сьогодні 16:08
Сьогодні 16:08
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.