Волинські прикордонники виявили згортки з наркотиками у двох чоловіків
![](/resize/450x345/r/files/news/2022/05-26/339645/8.jpg)
У пунктах пропуску «Ягодин» та «Устилуг» прикордонники Волинського загону виявили у подорожніх наркотичні речовини.
Про це інформує пресслужба 6 прикордонного Волинського загону.
Громадянин Лівану, який напередодні виїжджав з України через пункт пропуску «Ягодин», віз із собою два згортки з речовиною рослинного походження. «Травичку» у пасажира легкового автомобіля прикордонники знайшли у пачці з-під сигарет у внутрішній кишені куртки.
У такий же спосіб намагався перевезти наркотики через кордон і громадянин України.
У кишенях його верхнього одягу та штанів оглядова група теж виявила заборонене.
В обох випадках допомогли прикордонникам знайти наркотичні речовини службові собаки, натреновані на їх пошук. Чотирилапі помічники вказали охоронцям кордону на місця, в яких чоловіки й приховали згортки з «травичкою».
Про знахідки прикордонники повідомили компетентні правоохоронні органи, які й вилучили знайдені речовини.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує пресслужба 6 прикордонного Волинського загону.
Громадянин Лівану, який напередодні виїжджав з України через пункт пропуску «Ягодин», віз із собою два згортки з речовиною рослинного походження. «Травичку» у пасажира легкового автомобіля прикордонники знайшли у пачці з-під сигарет у внутрішній кишені куртки.
У такий же спосіб намагався перевезти наркотики через кордон і громадянин України.
У кишенях його верхнього одягу та штанів оглядова група теж виявила заборонене.
В обох випадках допомогли прикордонникам знайти наркотичні речовини службові собаки, натреновані на їх пошук. Чотирилапі помічники вказали охоронцям кордону на місця, в яких чоловіки й приховали згортки з «травичкою».
Про знахідки прикордонники повідомили компетентні правоохоронні органи, які й вилучили знайдені речовини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.