Волинські поліцейські затримали торговців незаконною зброєю
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/07-20/365137/photo_2023-07-20_16-22-10 (2).jpg)
Під час відпрацювання оперативної інформації співробітники кримінальної поліції встановили осіб, які незаконно реалізовували зброю, в тому числі автоматичну, та боєприпаси військового зразка.
Викрили зловмисників оперативники управління карного розшуку ГУНП у Волинській області спільно зі співробітниками Камінь-Каширського районного відділу поліції та працівниками відділу кримінального аналізу. Процесуальне керівництво здійснює Камінь-Каширська окружна прокуратура. Про це інформують у ГУНП Волині.
Відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.Для належного документування злочинних дій поліцейські у процесуальному порядку придбали два автомати АК-74 та 150 набоїв до них.«Поліцейські з’ясували, що до вчинення кримінального правопорушення причетний 37-річний киянин, який для допомоги в незаконній реалізації зброї залучив двох жителів Черкаської області – 48-річного чоловіка та 45-річну жінку. Учора, 19 липня, оперативники за силової підтримки управління КОРД затримали зловмисників у Черкаській області. Нині вони перебувають в ІТТ. Їх затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України», – повідомила керівниця сектору боротьби з незаконним обігом зброї та вибухівки управління карного розшуку ГУНП Юлія Корецька.Під час обшуків у зловмисників вилучили два автомати АК-74 та АКС-74, два карабіни калібру 7,62 мм, димові гранати і шашки, майже 900 набоїв, гроші та автомобілі.
Затриманим оголошено підозри у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Далі їм оберуть запобіжні заходи.
Досудове розслідування триває.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Викрили зловмисників оперативники управління карного розшуку ГУНП у Волинській області спільно зі співробітниками Камінь-Каширського районного відділу поліції та працівниками відділу кримінального аналізу. Процесуальне керівництво здійснює Камінь-Каширська окружна прокуратура. Про це інформують у ГУНП Волині.
Відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.Для належного документування злочинних дій поліцейські у процесуальному порядку придбали два автомати АК-74 та 150 набоїв до них.«Поліцейські з’ясували, що до вчинення кримінального правопорушення причетний 37-річний киянин, який для допомоги в незаконній реалізації зброї залучив двох жителів Черкаської області – 48-річного чоловіка та 45-річну жінку. Учора, 19 липня, оперативники за силової підтримки управління КОРД затримали зловмисників у Черкаській області. Нині вони перебувають в ІТТ. Їх затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України», – повідомила керівниця сектору боротьби з незаконним обігом зброї та вибухівки управління карного розшуку ГУНП Юлія Корецька.Під час обшуків у зловмисників вилучили два автомати АК-74 та АКС-74, два карабіни калібру 7,62 мм, димові гранати і шашки, майже 900 набоїв, гроші та автомобілі.
Затриманим оголошено підозри у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Далі їм оберуть запобіжні заходи.
Досудове розслідування триває.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
22 липня: свята, події, факти. Перші у світі перегони та перший політ навколо Землі на гвинтокрилі![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
США розсекретили дані про свій ядерний арсенал
21 Липня 2024 23:31
21 Липня 2024 23:31
Венеція планує подвоїти туристичний податок
21 Липня 2024 23:02
21 Липня 2024 23:02
Помер після бійки: волинянин, який випадково вбив знайомого, відбувся умовним терміном![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
Будівлю волинської лікарні продають з молотка за 1,5 мільйона
21 Липня 2024 22:07
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:07
У Луцькій громаді парафія приєдналася до ПЦУ
21 Липня 2024 21:38
21 Липня 2024 21:38
Джо Байден оголосив про вихід з виборчих перегонів
21 Липня 2024 21:10
21 Липня 2024 21:10
На ремонт школи біля Луцька витратять понад 38 млн![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
У Львові прощаються з Іриною Фаріон
21 Липня 2024 20:13
21 Липня 2024 20:13
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.