Волиняни стали чемпіонами світу з веслування на байдарках
![](/resize/450x278/r/files/news/2021/09-18/322821/45.jpg)
Волинь вперше в історії має двох чемпіонів світу з веслування на байдарках і каное на дистанції С4 500м.
Про це повідомляють на сторінці Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності у Фейсбуці.
Сьогодні, 18 вересня, збірна України а зайняла перше місце в медальному заліку чемпіонату світу, який триває в Копенгагені. Українці здобули 4 медалі – 3 золоті та 1 срібну.
Двоє спортсменів Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності Андрій Рибачок та Юрій Вандюк стали чемпіонами світу з веслування на байдарках і каное на дистанції С4 500м.
На дистанції 500 метрів каное-четвірка у складі Віталія Вергелеса, Андрія Рибачка, Юрія Вандюка і Тараса Міщука показала результат 1.31,20, випередивши Польщу на 0,1 секунди.
Це перші нагороди української каное-четвірки на чемпіонатах світу та Європи!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляють на сторінці Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності у Фейсбуці.
Сьогодні, 18 вересня, збірна України а зайняла перше місце в медальному заліку чемпіонату світу, який триває в Копенгагені. Українці здобули 4 медалі – 3 золоті та 1 срібну.
Двоє спортсменів Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності Андрій Рибачок та Юрій Вандюк стали чемпіонами світу з веслування на байдарках і каное на дистанції С4 500м.
На дистанції 500 метрів каное-четвірка у складі Віталія Вергелеса, Андрія Рибачка, Юрія Вандюка і Тараса Міщука показала результат 1.31,20, випередивши Польщу на 0,1 секунди.
Це перші нагороди української каное-четвірки на чемпіонатах світу та Європи!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Ковелі попрощались із Героєм Вадимом Панасюком
Сьогодні 18:23
Сьогодні 18:23
У Володимирі прощатимуться з військовим Олегом Мартиновим
Сьогодні 17:47
Сьогодні 17:47
Корупція на «Ягодині»: двох митників підозрюють у незаконному переміщенні через кордон техніки
Сьогодні 17:14
Сьогодні 17:14
Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Огляд
Сьогодні 16:57
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:57
Як швидко збільшити кількість підписників в Instagram
Сьогодні 16:24
Сьогодні 16:24
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.