Потрібна дороговартісна операція: волонтерка з Волині просить допомогти врятувати брата
![](/resize/450x321/r/files/news/2020/05-14/292240/981.jpg)
Волонтерка спілки афганців Волинської області Галина Цвид просить волинян долучитись до порятунку від хвороби її рідного брата Володимира Мельника. Аби вилікувати аневризму аорти, йому потрібна дороговартісна операція, на яку в родини немає коштів.
Лікарі поставили Володимир діагноз – аневризма аорти грудного відділу з розшаруванням. Для лікування волинянину потрібні дві дороговартісні операції, які обійдуться в 13 тис. доларів.
«Для нашої родини це дуже великі кошти, до збору яких долучаються родичі, знайомі, друзі. Боюсь втратити рідну людину, адже більше року тому померла моя рідна сестра (1958 р. н.) у віці 60 років з діагнозом хронічна судинно мозгова недостатність, церебральний атеросклероз. Не врятували. Залишається довіритись Божій волі і не падати духом, надіятись і молитись за хворого Володимира. Я вдячна лікарям реанімаційного відділення Горохівської районної лікарні і кардіологічному відділенню Волинської обласної лікарні за професіоналізм та небайдужість до чужого горя.
Знаю, світ не без добрих людей, бо саме головне, що є зараз у мого брата – це бажання жити, без болю, страждань і душевних мук з вірою в Бога. Дякую за Вашу милість і доброту, люди добрі», – каже сестра хворого та закликає небайдужих долучитись до допомоги її брату.
Реквізити:
Карта ПриватБанку: 5168 7574 1114 8432
Волинське ОУ АТ Ощадбанк
Номер карти: 4790 7299 0089 0641
МФО 303398
Код отримувача 2222104861
Картковий рахунок № UA363033980000026202000063126
Отримувач: Цвид Галина Валентинівна
Тел: 0984610261
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Лікарі поставили Володимир діагноз – аневризма аорти грудного відділу з розшаруванням. Для лікування волинянину потрібні дві дороговартісні операції, які обійдуться в 13 тис. доларів.
«Для нашої родини це дуже великі кошти, до збору яких долучаються родичі, знайомі, друзі. Боюсь втратити рідну людину, адже більше року тому померла моя рідна сестра (1958 р. н.) у віці 60 років з діагнозом хронічна судинно мозгова недостатність, церебральний атеросклероз. Не врятували. Залишається довіритись Божій волі і не падати духом, надіятись і молитись за хворого Володимира. Я вдячна лікарям реанімаційного відділення Горохівської районної лікарні і кардіологічному відділенню Волинської обласної лікарні за професіоналізм та небайдужість до чужого горя.
Знаю, світ не без добрих людей, бо саме головне, що є зараз у мого брата – це бажання жити, без болю, страждань і душевних мук з вірою в Бога. Дякую за Вашу милість і доброту, люди добрі», – каже сестра хворого та закликає небайдужих долучитись до допомоги її брату.
Реквізити:
Карта ПриватБанку: 5168 7574 1114 8432
Волинське ОУ АТ Ощадбанк
Номер карти: 4790 7299 0089 0641
МФО 303398
Код отримувача 2222104861
Картковий рахунок № UA363033980000026202000063126
Отримувач: Цвид Галина Валентинівна
Тел: 0984610261
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Волинянка Марія Повх кваліфікувалася у півфінал третьої поспіль Олімпіади з веслування на байдарці
Сьогодні 21:55
Сьогодні 21:55
У 2025 році Путіну доведеться зупинити війну або провести нову мобілізацію, – Буданов
Сьогодні 20:05
Сьогодні 20:05
«Схуд на 10 кг»: волинські пожежники повернулися з Донеччини
Сьогодні 19:46
Сьогодні 19:46
У 9 справах з 10 українські суди скасовують штрафи від ТЦК
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.