Волинська обласна лікарня отримала машину для миття і стерилізації інструментів
![](/resize/450x300/r/files/news/2019/09-14/276517/a853687e1d2ab7b359be680e249054a6.jpg)
Волинська обласна клінічна лікарня отримала нове обладнання – мийно-дезінфікуючу машину, придбання якої стало можливим завдяки реалізації субпроєкту «Вдосокналення медичної допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області».
Про це повідомили на сторінці субпроєкту у фейсбуці.
ТОВ «ДМ-Проект» стало переможцем тендеру NCB-G № 6.2.2.3 «Закупівля обладнання для дезінфекції та стерилізації кардіохірургічного обладнання та інструментів». Угоду підписали наприкінці травня, а постачання здійснили у перший тиждень вересня. Власне, на Волинь привезли як машину, так і формальдегідний стерилізатор інструментарію. Вартість постачання – майже 120 тисяч євро, виробник обладнання – AT-OS S.r.l ( Італія), а стерилізатору – МMM Munchener Medizin Mechanik GmbH (Німеччина).
До цього у Волинській обласній клінічній лікарні подібної техніки не було. Інструменти, які використовувалися під час кардіооперацій, автоклавували, що відображалося на їхньому терміні служби, особливо мікроінструментів. А миття-чистка була справою рук медичних сестер та санітарок.
Як уточнює завідувач відділення кардіохірургії ВОКЛ Володимир Пецентій, нова мийно-дезінфікуюча машина, звичайно ж, значно краще впорається із подібною роботою, продовжить термін служби інструментів та, що не менш важливо, полегшить роботу молодшого медичного та технічного персоналу медзакладу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили на сторінці субпроєкту у фейсбуці.
ТОВ «ДМ-Проект» стало переможцем тендеру NCB-G № 6.2.2.3 «Закупівля обладнання для дезінфекції та стерилізації кардіохірургічного обладнання та інструментів». Угоду підписали наприкінці травня, а постачання здійснили у перший тиждень вересня. Власне, на Волинь привезли як машину, так і формальдегідний стерилізатор інструментарію. Вартість постачання – майже 120 тисяч євро, виробник обладнання – AT-OS S.r.l ( Італія), а стерилізатору – МMM Munchener Medizin Mechanik GmbH (Німеччина).
До цього у Волинській обласній клінічній лікарні подібної техніки не було. Інструменти, які використовувалися під час кардіооперацій, автоклавували, що відображалося на їхньому терміні служби, особливо мікроінструментів. А миття-чистка була справою рук медичних сестер та санітарок.
Як уточнює завідувач відділення кардіохірургії ВОКЛ Володимир Пецентій, нова мийно-дезінфікуюча машина, звичайно ж, значно краще впорається із подібною роботою, продовжить термін служби інструментів та, що не менш важливо, полегшить роботу молодшого медичного та технічного персоналу медзакладу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
В Африці знайшли «дитинча дракона»: нащадки міфічного Уробороса можуть зникнути назавжди
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
На аукціоні продають майно волинського цукрового заводу
10 Серпня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:36
Заплатить штраф: волинянка потрапила до суду, бо її собака душив сусідських курчат![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:08
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:08
Населення скоротиться вдвічі: Росії загрожує демографічна катастрофа
10 Серпня 2024 22:39
10 Серпня 2024 22:39
У понеділок в Луцьку прощатимуться з Героєм Юрієм Кушніром
10 Серпня 2024 22:11
10 Серпня 2024 22:11
Басейн луцької школи оновлять![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 21:43
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 21:43
Поміняв діджейське приладдя на пульт управління дроном: історія бійця зі сталевої сотки
10 Серпня 2024 21:14
10 Серпня 2024 21:14
ЗСУ підірвали в Чорному морі газову вишку із десятками окупантів. Відео
10 Серпня 2024 20:45
10 Серпня 2024 20:45
На Донеччині загинув воїн з Волині Михайло Водонос
10 Серпня 2024 20:18
10 Серпня 2024 20:18
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.